Tu na tomto webe nie, na Ukrajine.
Tu na tomto webe nie, na Ukrajine.
Veru, tak sa úspešne 2 roky brániť pred vraj 2 naj armádou sveta.
Veľa, je to spočítané, nafotene, zdokumentované.
No napíš koľko je 10 mach km za hodinu ?
Len som skúšal, lebo všetci smeraci sú zrazu kamoši s Usa.
Poznac, chcelo by to ešte niečo pod F 16 zavesiť, niečo čo používajú rusaci, zirkón - tak sa to volá?
Akože nie, skoro 2 roky nevie vraj 2 naj armáda sveta postúpiť pár km.
Keď dostanu F16, až potom pocítia v Rusku co je vojna.
Ja mam opel a všetko funguje parádne, aj servis.
To ako s dolárom, usa a natom, uz komousi pred rokom 89 fantazirovali o rozpade a rozpadlo sa ZSSR, varsavska zmluva a atď.
Mame radi aj tie reklamy , isto každý jeden z vás na to cumi, keď to tak dobre poznáte, hehe
Darmo, najsledovanejšia TV.
Na americkom internete sa im dobre klame.
Veru, rusaci sú v ukrajinskej prdeli.
Kde by nabrali nové rakety, ved auto nevedia vyrobiť.
Jasne, ze dá, ale patriot už narobil rusom veľké paseky.
Jasne, ze neboli, len nevedia predychat patriot. Jedna zbraň a kolo cuda narobí.
Odporúčame