Mafianov nevolim. Dakujem neprosim.
Mafianov nevolim. Dakujem neprosim.
Vyplakavanie Moskalov ma proste bavi.
Iba ak Viktor z nakradnutych doda.
Nemyslim si ze prezije vymenu vlady. Ako poplatna systemu poleti medzi prvymi.
Myslis toho Fika co nahana zisky Mollu ? Lebo mne je jeho ruSSka ropa u zadnice pokial platim jednu z najvyzsich cien vo V4.
Neviem o tom zeby boli zamerne zabijani civilisti strielani do zátylku. Bombardovanie detskych nemocnic a znasilnovane zeny. RuSSko tak moze suchat nozkami ako zabudnuta byvala veľmoc.
Myslim ze maju plne pravo odmietnut prepravu krvavej ropy. A Moll si moze nahradu uplatnovat za nedodanie u ruSSov.
To je dobre ze sa Zderaci boja. Pojdu po volbach kam patria do basy
Hail muj Vudce. Verime Ti. Len Ty a Mino nas mozte dostak do fasistickeho RuSSka.
Banderka mas v gacoch RuSSaku.
Jedine v tvojej dutej kortbe nacek.
Vitaj Molodec. Konecne si spozornel pri ruSSkych nackoch?
Konecne niekto kto Buresovi a jemu podobnym donasacom pre STB sa dokaze postavit. Nie ako nasa Podrztaska.
Aby este daky moskal ostal zivy.
Rassistov potopil alkohol a chut si zapalit cigu. Ako vzdy.
Idz na. c h u j . Voloda
Vyplakavas a to je dobre.
Uz si sa Moskal vyplakal?
Sláva Ukraine. O teroristu menej.
A v čom? Však sú na chvoste vo všetkých ukazovateľoch.
Odporúčame