Patrne máš ma mysli tie RuSSke.
Patrne máš ma mysli tie RuSSke.
Aspoň komunista Fiko nič nedodrbal. Sme ako druhé Švajčiarsko.Samozrejme len pre vyvolených.
Skús toľko sa prihlásiť ku Kimovim vojacikom a umrieť za veľkého Vladimirovica.
Aspoň že ruSSko je zem zasnúbená a bez korupcie.
Áno drží tak ako lacnými potravinami.
To si trafil úplne presne. Hlas+Zder+Semaforisti sú certifikovaní bl*ci.
Koľko vojakov bol vyzobrat u Kima? Slávna ruSSka armáda.
Putko je pekne v koncoch keď zobre o vojakov u Kima.
Poprosím menovať nejakú krajinu ktorej sa tento červený mor ešte nevyhrážal. Ďakujem za info.
Blázon rozumie len sile. Padni komu padni. Odhryzol si priveľké sústo a to ho bude stáť krk. Najkrajšie na Tom bude že ho dajú dole vlastní súdruhovia.
Myslel komunistu alias Streleného Fica.
Podľa tejto logiky Irán a KĽDR útočí na UA a sú súčasťou napadnutia. Chorý Vladimirovic sa uz pos*al.
Božia prostota. Takých jednoduchých duchom ako Ty byť viacej. Tak ideme do kytek všetci.
Pekný zásah blahoželám. A tak krásne sa nám to RuSSko denacifikuje. Sám Vladimirovič by to lepšie neurobil.
Uznajú odpoveď v podobe stiahnuteho putkovho chvosta.
A možno aj koľkokrát a ako hlboko.
Pelle opäť podržal. A nesklamal.
Skús pouvažovať kto bol agresor pri napadnutí Poľska?
Kde tak asi ruSSki zmr*i urobili chybu?
Keby chcel niekto zarobit prasule vlastnou hlavou, nevypadalo by o inak.
Odporúčame