A tupé ficoovce to robkovi papaju aj s navyjakom.
A tupé ficoovce to robkovi papaju aj s navyjakom.
Vasilisa premudra by rada priamo prideľovať peniaze hlavne dezole scéne typu tv Slovan.
Sa ti prisnilo Molodec. Vaňa ako? Už sa uchlastal k smrti?
A ten o červenej čiapočke nedáš??
Duševných mrzakov je neetické komentovať.
Putin je chorý narcis. Bývalý člen KGB, ktorý má strach aj zo svojho tieňa.
Tupý mozog nájdeš v zrkadle Dilino.
Aby si starý ruSSky vred niečo dokázal aspoň sám sebe obetuje celé ruSSke generácie.
Pomstitel Zolo a jeho fabulacie. Samozrejme bez dôkazu. Takýchto srajd ešte bude.
A tento ruSSky odpad chce vládnuť svetu.
Možno len tak pre srandu si odistili granát ako posledné pri wagnerovcoch.
Klobúk dole pred UA. Ak dokážu operovať hlboko v ruSSkom území tak sú Putinovci uplni babraci.
Celkom vtipné. Rakety S300 sú zaradené do humanitárnej výzbroje. To nevymyslis to je ruSSko.
Mopslikje ten čo išiel na UA nie naopak.
Odbehol zo Súmračnej.
Tento večne opitý exkrement sa už povyhrazal snáď celej galaxii.
Ale predsa sám právnik Danko tvrdí že s poškodeným autom sa protokol nedá spísať. Tak načo ostať na mieste. Treba odísť domov a čakať či vás niekto dopatra. Taký Andrejov štandard.
Konská hlava tvrdí správne že dopadnú ako v Auganistane. Vyprasia ich a o napádaní susedov zas chvíľu nepomyslia.
Zlý,zlý,zlý Soroš. Ešteže má Fiko na koho ukazovať prstom Ja nič ja muzikant. A kradne sa ďalej.
Už to vybavil.
Odporúčame