Ty nemas patrne ani volebne pravo Molodec. Chciet ale mozes. Drzim prsty mozno raz.....
Ty nemas patrne ani volebne pravo Molodec. Chciet ale mozes. Drzim prsty mozno raz.....
Nechajme tomu cas. Aj Igi potreboval 3 roky k svojmu znemozneniu.
Same dobre spravy z okupovanych uzemi.
To je riadny Debko ked si termin schvalom urcil sam. Taky Kremlolizac analnych otvorov.
Vladimirovic úspešne postupuje na všetkých frontoch. Minimalne vo svojej hlave.
Je velky rozdiel demokracia a autokracia. Ale ruSSky Troll to nepochopi.
Stale moze ist pracovat do zeme zaslubenej. A za jeho obdiv k diktatorovi ho este aj odmenia.
Davam bolsevikovi rok maximalne dva.
Co nevlastnis to nestratis.
Alebo iran,ruSSko,libia???
Askenazi je v kremli. Pozdravuj fuhrera vladimrovica.
Ty si pekny Exot. Sam sebe si odpovedat. Dufam ze si aj lajkujes.
Zas len trepes ako vzdy.
Zato smero-hlas si zacinaju rozumiet. Aspon co sa tyka ochrany nasich ludi. Samozrejme s generatorom nahodnych slov a kapitanom v jednej osobe.
Viktor ako putinov pes nemoze podporit braniacu sa krajinu voci agresorovi.
Zakon a poriadok. Si "riadne zabil" molodec. Ono to nie je len blbe, ono je to aj vtipne. Blahozelam.
To je taky narodny zvyk bravat pri letoch po ruSSku granaty so sebou. Dobre zvyky treba zachovavat.
No tak daj aj dovody. Lebo len tliachas ako ruSSaci.
Republika neziskala potrebne percenta nakolko fasisticki podporovatelia Kremla dali hlas Robkovi. Aj tak sa da.
Odporúčame