Ani na tom ze RF ma o jednu ponorku viac.
Ani na tom ze RF ma o jednu ponorku viac.
Popros personal o rannu davku a ukludnis sa ako kazde rano.
Chce to rozhlad a nesmiernu odvahu povedat avoj nazor v ruskom mordore. Palec hore.
Lubos blbos je taky komunista z presvedcenia. Mentalne zaseknuty v 80 tkach. Mozno sa z tej komy vymani.
Ak dokazali takto poskodit vlajkovu lod, mali by ich prerobit na rybarske lodky posluzili by im isto lepsie.
Podla manualu z kremla sa ma zacat vyplakavat az po sviatkoch. Treba si to okamzite dostudovat malcik.
Aby sa aspon prvej vyplaty dozili.
Smrt ruskym orkom.
Esteze tebe pan nadelil. Debilitu.
Hranol je tiez nekompetentny politik korupcnik a napriek tomu ostava v politike. Pes ktory brese nehryzie. Tak nech si brese bolsevik.
Som na reakciu vlady hrdy. Posielat vrecia na mrtvoly ako chce Hranol je cynizmus.
To 3x si ma pobavil. Pan je vestec a k tomu este aj vestec z gule. Asi volodovej.
Hlavne ze ty rozumies dodanemu manualu.
A kde mas tie dokazy? To ze to omiela kremel neznaci ze mu nejde o dalsiu loz co chcu zmenit na pravdu.
Praveze to bolo rusko co eskalovalo konflikt. Nie je tazke urcit agresora a napadnuteho. Iba rusi a nimi plateni trollovia budu tvrdit opak.
Potom sa im tie hlavy patrne stretavaju.
Manual z kremla uz urcil presnu polohu?
Mas pravdu to zviera /vôl/ si to nezasluzi.
Tento putin je len kus vola. Nic viac nic menej.
Odporúčame