Tak treba podakovat RF ze podporuju USA svojou mierovou agresiou na UA.
Tak treba podakovat RF ze podporuju USA svojou mierovou agresiou na UA.
Aspon netrep hluposti. Za rok by sme museli zaplatiť mozno Hranatemu kamosovi Brhelovi za likvidaciu zariadenia po jeho zivotnosti.
Verim ze rusaci dostanu co si zasluzia. A chut na cudzie uzemia ich nadlho prejde.
Nie sme sami kto posiela vojensku pomoc. Slavnu S300 by sme aj tak do dvoch rokov najskor museli zosrotovat nakolko jej udrzbu uz rusi zabezpecovat nemozu. Tiez by to nebolo zadarmo iba ak by sa toho ujal Ficov kamos Brhel.
Pozdrav vladimirovica. Mne manual este nedorazil. Toto je kremelska verzia alebo mam este pockat. Svetu mier a vela specialnych operacii.
Chod za Dankom a spolocne sa poklonte Vladimirovicovi a proste na kolenach o odpustky.
Konecne nejaka dobra sprava z diania na UA.
Dufam ze S300 este funguje a pred zosrotovanim posluzi na UA proti ruskym svabom.
Po vsetkom tom coho su rusi schopni pachat na cudzom uzemi si neviem predstavit kto by bol ochotny absolvovat v rusku sportove zapasenie. Okrem ciny,bieloruska, kldr a srbska. Este mozno orban ale tazko povedat prachy od unie asi uprednostni.
rusky narod ktory chce vyhladit svojho suseda fyzicky tu vyplackava ze nemozu obhajovat farby svojej rise zla. Prepity zdegenerovany mozog. A co ich mame za ich chovanie velebit?
Takych ako ty treba jasne pomenovat. Uzitocny idiot. Nic viac nic menej.
Cista pravda sa siri jedine z ruskych medii. Tu v Europe sa este mame co ucit ako sa ma sirit ta spravna PROPAGANDA.
Ked je voda zovreta. Je na rade svinka. O ruskeho fasistu menej dobra sprava.
Rusky Hitler vie presne v ktorych mestach zanechali masove hroby civilistov. Treba sa zamerat na nim uvedene mesta.
Ty si zamrzol este vo februári? To co pises uz davno na UA robi. Len si bazi najviac v zabijani deti a zien.
Radsej nech poukazuje na jeho plesinu ako na jeho debilnost.
Od Ciny som to ani neocakaval.Ale ruskeho Hitlera treba zastavit aby si Europa mohla aspon na chvilku vydychnut. Lebo pre neho genocida je ako udelenie vyznamenania je na to este hrdy.
Odporúčame