Ide o to ci pozval jedinec listom /1968/ alebo ustavne cez NRSR. /2022/
Ide o to ci pozval jedinec listom /1968/ alebo ustavne cez NRSR. /2022/
Kritika a klamstvo su dve odlisne veci.
Blaha to rozobral na srobiky vo svojej mozgovni uz davno.
Rusi plnia dohody len tie ktore im vyhovuju. Medzinarodne pravo im nic nehovori.
Spanieli tak zle na tom nie su ako rusaci.
A zazvonil zvonec a kremelskej rozpravke je koniec.
Rusi su v peknych srackach ked uz sa vyhrazaju atomom.
Hlavne ked ten doping potrebuje zastresovat stat. A dosiahne mega rozmeri.
Rusi to nespravia. Zabijanie civilistov a deti ich mimoriadne ukaja.
2 svetova zacala napadnutim Polska Nemeckom zo zapadu a ruskom z vychodu.
Lebo s klamstvom neuspejes pred serioznym sudom.
3 svetovu vyvolava fuhrer putin z bozi vule blazen.
Si to pleties. Agresor a vojnovy zlocinec je Rusko.
Lubosko ma dost € a ked nie zaplati to judr plexisklo.
Odporúčame