Saso sedi v moskve a chyta paranoju malcik.
Idiotom ostal tak akurat sudruh voloda a jeho neschopna prehnita armada. UA mu prerastla cez hlavu a to je dobre.
Urobme to ako v Cechach. 1:1. Znizime stavy spionov na minimum.
Len nech este posluzi. Vyrobca ho dostane spat aj s vystrelenou municiou.
Nove noty zatial nedorazili.
Aj za teba prorusky maladec. Aby si nemusel utekat ak by vladimirovic mal potrebu zabijat aj za hranicami AU.
U danka udajne mu s nim pomahal carnogursky.
Ked by si bol pod rusom tak by si si mohol urobit exkurziu ako maju vypadat.
Myslis roky pod cervenymi komancami a sovietmi z mierumilovneho zssr?
Praveze teror by tu nastal ak by sovietcici ostali neodhaleni.
Tieto rozpravky ruskej propagandy si nechaj pre putina.
Civilistov zabije Putin ako to robi uz teraz. Nedal im sancu sa evakuovat. Jemu ide o vymazanie UA ako naroda. Moze uz zomriet s klidnym vedomim ze sa zaradil medzi krvilacnych diktatorov.
Neurazaj ho len je v praci a maka pre volodu. Ked mu skonci smena prepne sa do normalu a je za UA. Je to len praca a este k tomu mizerne platena. Skor polutovat treba.
Ty si uz tiez davno vytrety. A zumpu mas tak v hlave maladec. Pozdrav strýka volodu.
Ak Lavrov deklaroval ze to oni neboli tak treba spozorniet. Lebo rusi "neklamu".
A hlupak siroko daleko si tu akurat ty trolle.
U nas su min 2. Pri smere este vaham ale asi zbytocne tak 3.
Nastastie europa je jednotna a jasne na UA strane. Plateni rusky trollkovia na tom nic nezmenia a to je dobre.
Odporúčame