Rusko by uz nemalo riadit okrem svojej krajiny nic. Lebo coho sa rusko dotkne to sa po.....
Rusko by uz nemalo riadit okrem svojej krajiny nic. Lebo coho sa rusko dotkne to sa po.....
A hlavne vidime kam to doviedli fasisticky rusi na UA.
A vzdy sa najdu blbci co obhajuju toto ruske konanie. Tu pomoze len odstranenie zdementneneho putina.
Dalsie slobodne referendum na styl ala putin. Hlasovanie pod hlavou pusky s vysledkom 99 % za priclenenie. Uz by mal vymysliet nieco nove nieco menej nasilne.
Trole tieto tvoje vygrci uz nikoho nezaujimaju. Chod domov Ivane. Ceka te Natasa.
Petko nepouzivaj zbytocne tebe nezname slova ako cestnost. Zbytocne sa strapnujes.
Musia sa opytat Blahu ten Hranola a hranol uctino Putina ale len s pokorou aby sa nenastval.
To je klon rusa smahnuteho s cecencom.
A ja som zase cital ze stoji 200 rublov. Ale hodnota rubla je ziadna tak to v podstate maju zadarmo.
To mas pravdu. Pred 8 rokmi su liliput zacal pripravovat zamienku na toto co sa deje teraz.
Ty si pekne mimo. Treba riadne dostudovat manual z kremla a potom sa vyjadrovat.
Kasli nan. Krvave ruky putina by najradsej rusky troli lizali.
Aspon netrep. Ja som s prezidentkou spokojny. Keby tam bol niekto z fico pozitivnych tak by som sa v dnesnych casoch patrne musel hambit.
Len pravda je taka ze najvacsi nacisti v europe sa nachadzaju v rusku. A ti sem nepridu iba ak so zbranou v ruke. Takze mas zbytocne obavy.
Putina treba liecit. Na hlavicku.
Aj na SK mame biologicke laboratorium. Napadne nas preto putin ?
To najlepsie maju skryte na 8.maja na cervene namestie. A potom sup do garaze.
Pozdravuj putina v tej diere kde sa ukryva.
Naozaj pekne obrazky znicenej techniky ruskych okupantov. Len tak dalej UA zelezny srot sa za zuzitkovat aj na obnovu uzemia po vyhnani utocnika.
Odporúčame