Takže vdychovanie v rúške, cca 10x vyššej koncentrácie CO2, ako povoľujú hygienické a zdravotné normy, nie je škodlivé?
Vieš na čom je založená teória globálneho otepľovania?
Na tomto:
V minulosti údajne 1 milión molekúl vzduchu obsahoval 39 ks molekúl CO2.
Dnes údajne 1 milión molekúl vzduchu obsahuje až 42 ks molekúl CO2.
Nárast sú 3 ks molekúl CO2 na 1 milión molekúl vzduchu.
A to sa nám zdá nebezpečné.
V rúške sa nachádza koncentrácia viac, ako 1 tisíc molekúl CO2 na 1 mil molekúl vzduchu.
To ma nemá znepokojovať?
To nie je nebezpečné, ak deti sedia 6 hodín denne v takejto koncentrácii?
Plus vydýchané baktérie, vírusy a i?

