* za takmer 2000 rokov, samozrejme.
sorry
Upokoj sa.
V nebi je miesta dosť, pretože väčšina sa kvalifikuje iba do pekla.
A to ešte môžeme byť radi, že peklo nevyznáva hodnoty, pretože by nás nepustili ani tam.
Bohužiaľ, morálna úroveň väčšiny cirkevných autorít, vrátane biskupov a pápežov, tiež stačí iba do niektorého z kruhov pekla.
A keď spomínaš Ježiša Krista a jeho odkaz: Miluj blížneho svojho, ako seba samého, tak
cirkev tvrdí, že stojí na tomto Kristovom odkaze.
Ak by to bola pravda, nemyslíš si, že by to za takmer tisíc rokov už muselo byť vidieť?
Tie vojny, milióny mŕtvych s požehnaním a prispením cirkvi, to je ono?
To je napĺňanie odkazu: Miluj blížneho svojho?
Ako spoznáš, že mám pravdu?
Aké plody rodí strom s menom Cirkev?
Ježiš Kristus: M 7, 15 - 20
"Po ovocí spoznáte ich...
Zlý strom nemôže rodiť dobré ovocie..."
No, tak sa preber, opráš si nohavice a lásku božiu nehľadaj v cirkvi.
Tam nájdeš možno uctievačov satana, nakoniec, už Ježiš Kristus ich nazval synagogou satanovou a satana ich otcom.
Hľadaj ďalej.
Ale Milan sa predsa nikdy nemýlil zadarmo.
Takže po každom svojom "omyle" vychádzal vždy bohatší.
Ak si za peniaze môžeš kúpiť lásku (nie každej ženy), tak si môžeš kúpiť aj Milana (a aby sme mu nekrivdili, tak nie iba jeho)...
ROVNOSŤ ŽIEN A MUŽOV.
To je ten správny výraz a ďakujem autorke, že ho vykutrala aj s citáciou zákona.
Prečo je tento výraz nepoužívaný a na vymretie?
Pretože výrazy muž a žena označujúce dve pohlavia sú nahradzované výrazmi gender - rod.
Preto, aby sa mohli zavádzať ďalšie pohlavia.
No a pani Mesíková je tzv. kľúčovou osobou v SR pre zavádzanie týchto pojmov NWO do legislatívy a praxe v SR.
"Investície do zbrojenia sú jediným spôsobom, ako zabrániť konfliktom".
Brutális
Druhou vecou je : Uvedomenie si existencie stvoriteľa.
Vysvetli nám, na základe čoho si majú napr. Slováci uvedomovať existenciu stvoriteľa?
Zjavil sa Slovákom, vyviedol ich snáď z Egypta, ako Izraelitov?
Sľúbil im, ako Izraelitom, že im podriadi všetky národy?
Alebo má stvoriteľ pravidelnú rejáciu na TA3?
Odkiaľ si teda máme niečo uvedomovať.
Veď aj Kristus bol z Nazaretu.
Aj ten riešil židov, nie slovanov.
Uvedom sa hlavne Ty sám.
A ešte, ak sa bavíš s ľuďmi, čo Bibliu študujú vyše 30 rokov, tam neuspeješ s habkaním troch - štyroch naučených fanatických fráz, ktoré ani logicky nevieš vyargumentovať.
Vybral si si ťažkú tému a nemáš na ňu.
Píš radšej o Matovičovi, tam sa Tvoje nevzdelanie nikto nevšimne.
Píšeš: Blíži sa deň, kedy sa zrealizuje vôľa najvyššieho?
A toto, čo sa deje niekoľko tisíc rokov je teda vôľa koho?
Ak tvrdíš, že jeho vôľou je všetko udržiavané, tak to aj znamená, že to má všetko pod kontrolou.
Ak to má pod kontrolou, tak to znamená, že sa deje všetko tak a takým spôsobom, ako si to želá.
Ak si teda toto celé želá, tak to nie je práve ukážkový humanista, že?
"I oľutoval Boh, že stvoril človeka!" Gen, 6,6
Bol skormútený v srdci a povedal:
"Vyničím zo zemského povrchu ľudí, ktorých som stvoril: človeka i zvieratá, plazy i nebeské vtáctvo, lebo ľutujem, že som ich urobil."
Takže Boh, ktorý je vševedúci (teda všetko vie), sa rozhodne stvoriť človeka.
Ale vševedúci nevie, že to raz bude ľutovať?
Asi nie.
Ale keď sa ho rozhodol vyničiť, zrazu sa rozhodol nechať iba Noe.
Takže raz zničiť, raz nezničiť.
A prečo, ak sa rozhodol zničiť ľudí za ich hriechy, sa rozhodol zahubiť aj zvieratá?
Tie urobili čo?
Dnes by bol stíhaný, za týranie zvierat.
Nemusíš sa vyjadrovať.
Slovensko je na druhom mieste v korupcii?
K tomu mám dve poznámky.
1. Akú metódu, vedecky overiteľnú, použili zostavovatelia rebríčka?
2. Korupcia je všade na svete.
Najväčšia korupcia logicky musí byť v štátoch, ktoré majú najväčšie zdroje, či najviac ľudí.
Ak má krajina ročný HDP 1 mld, nie je tam logicky na ukradnutie a korumpovanie toľko, ako keď má krajina 100 mld.
Preto SR nikdy nemôže dobehnúť USA napríklad.
Takýto rebríček nemá teda nijako dôveryhodnú vypovedaciu hodnotu, slúži iba na politickú propagandu.
Dobre.
A akým seriálom sa čo vyčíta, sa už nedozviem.
Blog začína vetou, že: "Tým seriálom sa vyčíta"...
Akým seriálom?
Ja neviem, či som taký blbý, ale mohla by si aj pre blbých vysvetliť o akých seriáloch píšeš?
Alebo: ...."o mužskej česti ".
Správne má byť: o mužskej cti.
Prepáč mi, ale si Slovenka?
Ak nie tak potom chápem ten zvláštny slovosled a sloh.
Furt mám dojem, že Tvoje články sú preklad z google prekladača.
Vysvetli mi to, nech konečne pochopím, čo je vo veci.
Roman, veci sa nedejú náhodou.
Ani Merkel, ani Havel neboli vynesení hore náhodou.
Nerozumiem, prečo sa v každom článku sťažuješ na "nevďačných" čitateľov.
Sťažuješ sa totiž práve tým, ktorí Ťa čítajú.
Tí, čo Ťa nečítajú, tvoje ponosy teda - nuž - nečítajú...
Píš teda články a nie ponosy.
Keď Igor Matovič predniesol vetu, že nevidí dôvod, prečo by mali nájomcovia platiť nájomné, ak nemajú tržby, tak mi spadla sánka, pretože som si myslel, že Igor podnikal a vie o čom hovorí.
Férová vec nie je, že jeden odpustí nájomné, lebo druhý nemal tržby.
Nájomné je predsa tržbou prenajímateľa.
Všimnite si Igorove mlčanie k bankám.
Banky neodpustia splátky, iba ich presunú na iný termín splatnosti.
Štát a mesto neodpustia dane, iba ich presunú.
Ale od prenajímateľa nežiada presunúť, či rozdeliť dlžné nájomné na splátky.
Žiada ich odpustiť.
Tak nech štát, obce a banky tiež odpustia dane, splátky a poplatky.
Igor je podnikateľ, ako za korunu nožík.
Chlapci, ktorých dejiny ušili na Trollích farmách mudrujú, aký je Lukašenko diktátor.
Lukašenko si vybudoval dedičnú monarchiu pomocou nadnárodného riadenia.
Ale to je mne osobne jedno.
Ja v Bielorusku nežijem.
Ja žijem na Slovensku.
A tu je diktatúra USA, EU.
Najvyšší predstaviteľ Slovenskej republiky je americký veľvyslanec.
My sme si snáď volili Ursulu?
A to je najvyšší šéf komisie EU.
To nie je diktatúra?
13 našich poslancov sedí v EU parlamente.
Europarlament NEMÁ ZÁKONODARNÚ iniciatívu.
Ani vlády jednotlivých štátov.
Zákony môže navrhovať iba KOMISIA.
To nie je diktatúra, ak takmer 70 % zákonov chodí z EU, kde nemáme na žiadny z nich dosah?
Tak vyzerá diktatúra.
Ale chlapci z Trollej farmy sa snažia upriamiť našu pozornosť na Bielorusko.
Slovensko nie je suverénny štát.
V čase, keď sa zamlčuje fašizmus nacistického Nemecka a pestuje, podporuje a prekrúca fašizmus, ako princíp liberálneho kapitalizmu, elity SR, ako sluhovia a lokaji superelít a nadnárodného riadenia nemajú inú možnosť.
Ak chcú zostať pri kormidle vazalského štátika, akým SR je, musia sa riadiť pokynmi svojich riadiacich dôstojníkov.
Fico bol vlastenec, takže musel padnúť. Bohužiaľ bol aj mimo reality, ale ak by dal prednosť cti, padol by ešte skôr.
Ak by neodišiel, zorganizovali by nám Majdan - pozrite sa - Ukrajina už nie je ani štát, je to iba územie spravované zo zahraničia, obyvateľstvo vystavené genocíde - vyhladeniu.
Sami si k tomu zacengali a zaskákali...
Tí, čo nastúpili nemajú problém s chrbtovou kosťou, ani charakterom a nie sú vlastenci.
Na Slovensku už málo ľudí eviduje, či dokonca chápe o čo vôbec ide.
Tým, ktorí nás chceli vyhladiť pred 75 rokmi, sme opäť zverili kľúče od našich domovov.
Napokon - ako vznikla tzv. "Španielska chrípka"?
Americká armáda mala dohodu s Rockeffelerovým výskumným centrom o skúšaní vakcín na vojakoch.
Po aplikovaní tisícov vakcín, prepukla v kasárňach viróza.
A časť infikovaných vojakov odchádzala na front 1. sv. vojny.
Do Európy...
Keďže prvá krajina, ktorá oznámila vyýskyt neznámej pandémie bolo Španielsko, tak táto - možno biologická zbraň - dostala meno Španielska chrípka.
Od r. 1918 uplynulo vyše 100 rokov.
Ak pred sto rokmi existoval pokročilý výskum vírov a ich mutácií, tak tvrdenie, že genetický výskum a schopnosť genetických manipulácií (všeho druhu), odvtedy poriadne pokročil, asi nebude klamstvom.
Skôr je to - pravda.
A ak ten americký labák, ktorý pred 100r. "očkoval" vojakov, vlastnila súkromná firma a tá firma ešte existuje (aj ten labák), tak akú kontrolu nad ním má verejnosť, či vláda, ak tá rodina, čo vlastní ten labák, vlastní aj médiá, ktoré by sa v jeho činnosti mohli vŕtať?
(Aj tých politikov, čo by to mohli nariadiť).
"Že vakcinácia zachránila život tisíco a miliónom ľudí, netreba rukolapne dokazovať."
A čo ak by niekto také dôkazy chcel?
Istotne sú dôkazov tisíce a sú ľahko dostupné. Tak ich skúsme pozbierať.
Ale pozor. Dôkaz taký, ktorý obstojí aj pred súdom. Nie príbehy z novín.
Napríklad molekulárna biochemička MUDr. Peková, ktorá skúma Covid- 19, tvrdí veci, ktoré sú dosť zarážajúce.
Napr. Covid mutuje.
Takže ak niekto vytvorí vakcínu, napr. na mutáciu Covid 19 03/2020, tak tá na aktuálnu mutáciu 01/2021 nebude účinná.
Ak to tvrdí biochemik, ktorý s tým robí roky, tak mu verím.
Takisto jej tvrdenia o neprirodzenej mutácii Covid 19.
Hovorí, že pre ňu je výskum DNA corona vírov denný chleba roky.
A tvrdí, že sekvencie DNA vykazujú znaky manipulácie a nie prirodzenej mutácie.
Ona sama s DNA roky manipuluje a pre ľudí, čo majú patrične vybavený labák to nie je nič zložité.
Malinová, existencia Boha je dokázaná?
Nie je to tiež iba konšpiračná teória?
Miliarda kresťanov verí v Boha, miliarda muslimov v Alaha, židia veria v JHVH, indovia v Krišnu.
Štátne rozpočty normálne vkaždom štáte dávajú peniaze z daní, aby ľudia mohli bohov uctievať.
Nie je to konšpiračná teória?
Ak si myslíš, že Boh existuje, pokojne napíš svoju predstavu, ako vyzerá.
Ak existuje, nbie je to mimozemšťan?
Čo sa teda čuduješ, že ľudia čakajú na pomoc mimozemšťanov?
Keď spíš, nie si v inej dimenzii?
Nepodceňuj a neznevažuj vieru nikoho.
"Nesúďte, aby ste neboli súdení."
Malinová, Ty naozaj veríš, že ľudia rozhodujú vo voľbách a naozaj nadávaš ľuďom, ako volili?
Existujú technológie na výrobu súhlasu, na manipuláciu más.
Masy sú vedené smerom, akým je treba.
Médiami, politikmi, elitami, vzdelávaním, zdravotníctvom, krízami, vojnami, chorobami a i.
Pred piatimi rokmi som písal, že Smer sa nevyhne diskreditácii, ktorá ho odstaví od moci.
Prečo Fico odstúpil z pozície predsedu vlády?
Protesty za slušné Slovensko a vražda, J. Kuciaka?
Ficovi bola predložená tzv."ponuka, ktorá sa neodmieta".
Tzn., bolo mu vysvetlené, čo sa stane, ak neodstúpi.
Nemal inú možnosť.
Že sa nechal vmanipulovať do pozície, v ktorej nemohol manévrovať, je preto, že bol už trochu mimo realitu a veci nekontroloval.
SR nemá dosť suverenity, aby sme rozhodovali nielen o tom, z čoho vystúpime, ale ani o tom, kto "akože vládne" v SR, pričom vláda SR neriadi.
Udalosti mimo viac ovplyvňujú osud SR, ako samotná SR.
Tak je to od nášho vzniku v r. 1918.
Tu je jeden milý film, ktorý natočila rakúska televízia.
https://youtu.be/MakwsQAeyBI?t=1355
A Tvoje presvedčenie, že občania dosiahnu čo chcú...
Do NATO referendum nebolo.
Museli ho zmariť, lebo by nebolo platné (občanov bz prišlo málo, lebo do NATO nechceli), a do NATO sme vstúpili proti vôli občanov.
Odporúčame