100 dedín už vypálili aj Turčinov s Porošenkom a Jacenjukom a obhajuješ ich, fúrik.
A robia to v záujme koho? Oni a Ty tvrdíte, že pre štát, pre Ukrajinu a ja Vám to neverím, robíte to pre kolonialistického agresora.
Tiso tvrdil, že to robil pre štát, pre Slovensko a súd, ani Ty mu to neveríš, tvrdíš, že to robil pre kolonialistického agresora.
Fúrik, fúrik, máš na viac, Ty neohrozený profesionálny ,,ovplyvňovateľ internetových diskusií", v prospech koho? - kolonialistického agresora.
S úctou
Domino Svetík


