Pápež - brilantný marketingový ťah Ameriky
Či Angela to, čo robí, robí z nevedomosti?
Nemecko je jedným z hlavných koloniálnych ,,úlovkov" USA v 2. sv. vojne, spolu s Japonskom a neskôr s J. Kóreou.
Tieto krajiny podpísali kapituláciu a od tej doby sú politicky, vojensky a ekonomicky ovládané USA.
To, že Gorbačov odovzdal do rúk USA aj NDR a Rusi(vo význame ZSSR), stiahli armády z NDR a vých. Európy, znamenalo víťazstvo v studenej vojne pre USA a USA zabrali aj tento priestor.
Takže, všetko, čo robí Nemecko je politika kolónie ovládanej impériom.
V Nemecku však, vďaka určitej nezávislosti a sebauvedomenia sa nemeckej inteligencie, rastie túžba po nezávislosti.
Jednoducho tam existuje hnutie za oslobodenie Nemecka.
Ak si počula prejav šéfa Stratfordu G. Friedmana, tak tam zaznela jedna záhadná veta:,,Ak mi poviete, ako sa zachová Nemecko, poviem vám presný vývoj na najbližšie roky".
Tá veta definuje, že Nemecko možno,,prestane poslúchať" a vtedy nie je možné predpovedať naplánovaný a naprogramovaný vývoj v Európe.