Európska únia sa vmanévrovala do slepej uličky
Pán Podolay, výrazy, ako proruská politika, sú viac klišé, ako reál.
Sú jednoducho ľudia, ktorí vidia, že 700 základní USA nie je vo svete kvôli mieru, ale kvôli nátlaku.
Viete, podľa čoho je to vidieť?
No podľa toho, že vo svete nie je mier. USA od konca druhej svetovej vojny, kedy zhodili 2 atómové bomby, cez Kóreu, Vietnam(iba Vietnam 3 mil. mŕtvych!), zmeny režimov (Chile, Nikaragua, AFG, Irak, Lýbia, Sýria, Ukrajina), vraždy (Mosadek, Lumumba), robia vojnu za vojnou.
Ak niekto toto kritizuje, tak nie je proruský, to je iba človek so zdravým rozumom.
Takisto sa veštecky vyjadrujete, s čím kalkuluje Putin.
Myslím si, že Putin skôr reaguje na momentálnu situáciu, ako stíha kalkulovať.
Majdan bol štátnym prevratom a vláda zvolená podľa štandardov, ktorým my hovoríme demokratické, bola nahradená vládou, ktorá k moci prišla nedemokraticky, teda nemôže byť legálna.
Uznali by ste takto ,,kreovanú" vládu v Nemecku?
Uznali by ju v USA?
Tak ako ju mohli uznať na Ukrajine?