Cibulková: Serena je bombardérka. Zahnala ma do kúta
Anton, chápem Ťa, ale si zbytočne tvrdý.
Tenisti majú svoju individuálnu karieru, ktorá je od detstva iba na nich a ich rodičoch.
Finančne je to nesmierne náročné, na svete dnes milión detí denne maká a ich rodičia platia, ako diví, ale iba 300 z nich sa tenisom, ako tak uživí a iba 100 z nich to aj zabezpečí luxusný život.
To, že my trebárs Hantuchovú, alebo Cibulkovú posudzujeme z hľadiska reprezentácie SR, to je, viac - menej naša chyba.
Ony majú svoj život, svoj kolotoč, svoje starosti a svoje radosti.
Občas prídu hrať nejaký ten zápas za SR, a ak sa im nedarí, tak my ich kritizujeme.
Ale ber to tak, že tenis, to je ich život, oni sa ním bavia a snažia sa popri tom aj zarobiť, aby nemuseli po skončení niekde makať, max. chcú nejaké nadané deti trénovať.
Neviem, či mi rozumieš, ale chcem tým iba povedať, že pri športe buď nad vecou, to, že verejnosť má nejaké očakávania, za to oni predsa nemôžu.
Prídu, zahrajú si a bavia sa.
A my začneme mudrovať, ako nás (nás?), to reprezentujú.