Nemecko rozpútalo 2. sv. vojnu, v ktorej zahynulo 50 miliónov ľudí.
Nemalo nárok na zjednotenie, to mu daroval Gorbačov.
Nie som rusofil a zo zjednotenia Nemecka som sa tešil.
Mám rád USA, ale vládu USA považujem za zločincov.
A nie len ja, takže môj názor nie je šialený.
Ron Paul, P.C. Roberts, N. Chomsky a ďalší sa o US agresii vyjadrujú podobne.
R. Paul: ,,Ak by sme mali kroky US vlád posudzovať naozaj podľa medzinárodného práva a Norimberských štandardov, niekoľko našich prezidentov by skončilo za mrežami pre vojnové zločiny a zločiny proti ľudskosti."


