Je dobré reálně tušit, jaká bude inflace. Věcná debata: https://youtu.be/E3XnLgh5RHA
Je dobré reálně tušit, jaká bude inflace. Věcná debata: https://youtu.be/E3XnLgh5RHA
Můžeš specifikovat, do kterých fondů to dal? Podílové fondy jsou poměrně široká oblast viz diskuse https://youtu.be/EwpHkt2lAYI
Důchody ovlivní i připravované reformy. Tuto neděli od 20:20 bude o nich v téhle skupině https://www.facebook.com/groups/zlataminca diskuse (objeví se živé okno s moderátorem a hosty).
Předešlá diskuse byla tady https://youtu.be/ImrImrDzgnc , od té doby se ale bohužel změnil návrh III. pilíře - bude se z něj realizovat jen málo pokud něco.
Aktuální doba je optimistická pro ty, kdo do bytů investují. Viz diskuse https://youtu.be/1NUhtNOhvWo
K zmíněným ETF je víc informací tady https://youtu.be/NByYDFynfg8
OVB je OVB, ale tento analytik něco ví. Pokud odfiltrujeme odkud je, tak neradí zle.
V rámci připravovaných reforem se řeší, nakolik bude možné dělat v II. pilieri jednorázový výběr. Víc v diskusi https://youtu.be/ImrImrDzgnc Čas 24:15.
Omlouvám se, že se opakuji, ale doopravdy si začínám myslet, že Heger do dalších voleb půjde bez Matoviče. Jak zaznělo zde (čas 43:17) https://youtu.be/cSX4G2AYY_g
Pokud na pozitivitu přišel až později, měl kontaktovat všechny, se kterými od 16. přišel do styku a informovat je o tom, že byl v té době pozitivní. Udělal to?
Ach jo. Doopravdy si začínám myslet, že Heger do dalších voleb půjde oddělelně od Matoviče. Viz jak zaznělo tady (čas 43:17) https://youtu.be/cSX4G2AYY_g
Na Slovensku se očekávalo na úvod roku 2022 až 7%. Viz https://youtu.be/E3XnLgh5RHA
Diskuse o této reformě https://youtu.be/N7-MZ0q2Bhw
V této diskusi https://youtu.be/cSX4G2AYY_g zazněl názor, že se před volbami Heger od Matoviče odtrhne a půjde s (většinou?) současného OLaNO do voleb bez něj. Čas 43:17.
Předevčírem jsem moderoval debatu o zlatě https://youtu.be/RNjK-3Yz0Go ve které zaznělo, jak si ČR a SR rozdělili zlatý poklad (přičemž ČR ho pak brutálně část prodalo a nyní nakupuje zlato zpět), nicméně toto story nám scházelo. Děkuji za článek!
K tomu, co zazní na konci - jak bude vypadat rok 2022. Pokec, který by mohl něco naznačit, je tady https://youtu.be/cSX4G2AYY_g
O ETF fondech, o kterých se mluví v diskusi, je víc informací tady https://youtu.be/2zHJoFprWUk .
O podílových fondech zde https://youtu.be/EwpHkt2lAYI .
O investovaní do nehnuteľností bol webinár https://youtu.be/1NUhtNOhvWo
Důchodový systém se bude měnit. Viz https://youtu.be/ImrImrDzgnc
Když jsme u platebních karet, budoucnost je ve virtuálních platebních kartách https://youtu.be/SXNBO3xvb2k
Kvalitní diskuse o inflaci byla i zde https://youtu.be/E3XnLgh5RHA
Odporúčame