Neoznačil bych to za bublinu. Nicméně v nadpise to zní sexi.
Diskuse o skutečných bublinách byla tady https://youtu.be/OfghhA6Y92M
Neoznačil bych to za bublinu. Nicméně v nadpise to zní sexi.
Diskuse o skutečných bublinách byla tady https://youtu.be/OfghhA6Y92M
Ano. Naše inflace pochází do značné míry ze zahraničí. Registroval jsem i informaci, že například za vysokou inflací v USA jsou i aktuální vysoké ceny ojetých aut :) (beze srandy).
Solidní diskuse o tom, jaká bude inflace v roce 2022, byla tady https://youtu.be/E3XnLgh5RHA Sice tehdy diskutující neodhali současných 8 a více %, tipovali jen 7, jinak je to ale stále aktuální.
Solidní diskuse o inflaci https://youtu.be/E3XnLgh5RHA
Diskuse, nakolik jsou Slováci chudší, než západní Evropa: https://youtu.be/DgJuUs6A5zQ Ano, jsme a dokonce v porovnání s ČR vyděláváme trochu míň a máme trochu dražší trh, na druhou stranu, jsme na tom 10-15x lépe, než před 30 lety. Zaznělo to hned v úvodu diskuse.
Diskuse o tom, jak to aktuálně vypadá s reformami důchodového systému na Slovensku https://youtu.be/8VViKAPFj0w
Tato situace je vlastně prohrou Německa a prohrou zelených aktivistů v Německu. Překně shrnuté asi do tří minut to je zde od 27:43 https://youtu.be/cSX4G2AYY_g
Na téma "riziká v nehnuteľnostiach a v investovaní" existuje velmi kvalitní diskuse na YT https://youtu.be/XayUAbiBNk8
V této diskusi zaznělo, jaké přibližné roční výnosy můžeme od podílových fondů očekávat. Konkrétní procenta. Čas 7:53 https://youtu.be/EwpHkt2lAYI
Tady byla solidní diskuse o investování do realit https://youtu.be/1NUhtNOhvWo
Včera večer se vysílala diskuse o tom, proč Slováci vydělávají méně, než lidé v západní Evropě https://youtu.be/DgJuUs6A5zQ . Také, kde dělají politici chybu. Kde děláme chybu my. Inspirativní pokec :).
Pokud někdo uvažuje nad investováním do nemovitostí, zde je k tomu webinář https://youtu.be/1NUhtNOhvWo
Nevím. V této diskusi o inflaci nezaznělo nic o tom, že by tyto věci fungovaly jako opatření proti zdražování https://youtu.be/E3XnLgh5RHA
Realistická diskuse o inflaci byla tady https://youtu.be/E3XnLgh5RHA Pokud pomineme, že tehdy se jako maximum na Slovensku na začátku roku očekávalo 7 %, je stále aktuální.
Všichni očekávali, že Srbové řeknou opak. Jasně.
Aha, takže lockdown nefunguje. Když k tomu přidáme F*ca a všechny, kdo křičí proti očkování, tak na covid nefunguje vlastně vůbec nic.
Jsem zvědavý na celou diskusi, až bude.
Zatím se dá podívat na tento webinář o podílových fondech https://youtu.be/EwpHkt2lAYI
Může za to F*co. Mluvilo se o tom tady v čase 33:02 https://youtu.be/_4R2wbSinX8
Spořící účty nabízí roční úrok 0,00 až 0,15 %.
K ETF fondům, které jsou zmíněny v rozhovoru, je tato diskuse pro začátečníky https://youtu.be/2zHJoFprWUk
Přesunout, to je všeobecně známá věc. Při přesunu se neřeší inflace dnes nebo tento rok - jde o důchod, který bude mít člověk za x let ode dneška. Mluvilo se o tom už tady https://youtu.be/_4R2wbSinX8 čas 31:00.
Chvíli jsem přemýšlel, co chce Ďurica vlastně vyjádřit a nakonec mě napadla pozoruhodná teorie, že neočkování se má být boj za svobodu. Aha.
Odporúčame