Z nadpisu jsem měl pocit, že alespoň něco zlevnilo a ono ne. Jen poklesla dynamika.
Loňská diskuse o investování do nemovitostí je tak stále aktuální https://youtu.be/1NUhtNOhvWo
Z nadpisu jsem měl pocit, že alespoň něco zlevnilo a ono ne. Jen poklesla dynamika.
Loňská diskuse o investování do nemovitostí je tak stále aktuální https://youtu.be/1NUhtNOhvWo
Jak zaznělo v této diskusi https://youtu.be/nlHyKR7h3Ig , Rusku je ekonomicky slabé, bude ještě slabší a možná se bude prodávat na Šanghajské burze.
O tom, co budou dělat trhy, se hovořilo tady https://youtu.be/nlHyKR7h3Ig
Evropa to zvládne. Diskuse o tom byla včera večer https://youtu.be/nlHyKR7h3Ig
Diskuse o tom, co dělat, abychom byli méně závoslí na ruské ropě a zemním plynu https://youtu.be/nlHyKR7h3Ig
Aktuální diskuse, jak moc se máme bát. Jestli sankce zaberou. Co se bude dít s ekonomikou https://youtu.be/nlHyKR7h3Ig
Pro začátek rušit konta ruským trolům v této diskusi.
Všem ruským trolům by Pravda měla okamžitě smazat účty.
Upřímně? Žádná země by nemohla nasadit tak přísná pravidla, jako Čína. Díky nim bylo covidu na hrách relativně málo.
Technicky to byla velmi dobře připravená olympiáda. Mysleli na všechno.
Ano, neměla duši. A pokud někde bylo čínské publikum, bylo zjevné, že je spíš komparzem.
Paradoxně nejvíc jsem registroval na organizaci stížnosti z ruského tábora.
Nebyla to pěkná olympiáda, myslím však, že se nenajde nikdo, kdo by chtěl s Čínou aktuálně měnit. Registrujete, že neslyšíme, kolik na tom Čína ztratia peněz? Protože komunistická strana to nedovolí.
Není zlé se podívat na bankovní poplatky https://youtu.be/4P7OyqRhOzM
Dobrý rozhovor o pojistění bydlení na Slovensku https://youtu.be/QrcPfqevl6c
Myslíš ty lidi, které odvezli do Ruska? Až se vrátí, budou vědět, kam budou patřit.
Diskuse o reformách II. a III. pilíře https://youtu.be/8VViKAPFj0w
0,2 není až zas tak velké zvýšení.
Hodně dobrý rozhovor o hypotékách https://youtu.be/kYZrlHmw_wY
Tento film ukazuje vlaky v Číně výrazně realističtěji https://youtu.be/qY4YWLmgFE8
Mimochodem - výborný film!
Diskuse k zmíněnému velkému množství peněz v oběhu (alias "tištění peněz") https://youtu.be/X6JQ4diZH6g
Diskuse o dalších reformách důchodového systému https://youtu.be/8VViKAPFj0w
Sulík má pravdu, že Kažimír může mít jako jediný ze Slovenska vliv na rozhodnutí ECB. A taky, což nevyslovil, NBS drží linii stanovenou ECB. Na druhou stranu aktuálně není jisté, jestli ECB jedná zle. Uvidíme na konci roku, kdy budeme moci porovnat s Českou národní bankou, která sazby zvyšuje.
Diskutovalo se o tom tady https://youtu.be/E3XnLgh5RHA
Přidávám diskusi, jak investovat do nehnuteľností na Slovensku https://youtu.be/1NUhtNOhvWo
Rozhovor, co nás v roce 2022 čeká: https://youtu.be/cSX4G2AYY_g
Odporúčame