Moje odpoved je v tom prispevku. Zesumiruj si to.
Kdo hovoří o neúctě k mrtvým? Těm se Kiska poklonil. Odešel před živým.
Nehádám se.
Nocméně, kdyby Smer odešel z vlády, našlo by se 100násobně víc kauz. Až tolik, že se voličům do hlavy nevejdou.
Pokud si dobře pamatuju, používal například označení "slobodomurár". Po volbě ticho. Nikdy to nedokázal. A vlastně se k tomu už nikdy nevrátil.
V této diskusi je dalších sedm lidí, kteří se prezentovali také s nepodloženými a navíc ještě mnohem smradlavějšími názory.
No má. Že takováto situace byla. Protože přestože netvrdím, že napomáhá únosu, zpětně mu to mělo docvaknout.
Důkazy potřebuješ na to, abys mohl někoho dát zavřít. Já říkám názor. V reálu i česká i slovenská politika žijí ze současného ekonomického růstu, ale byly by dost v kelu, kdyby se dařit přestalo.
Například to, že lhal. Hovořil o Kiskovi nepravdivé věci jen proto, protože předpokládal, že to bude u voličů fungovat.
Problém s F*com je, že nikdo vlastně doopravdy neví, jaký má názor. Přizpůsobuje ho podle toho, ke komu mluví.
Kdysi jsem četl, jak měl ještě mladý F*co, v jakési relaci, obhajovat trest smrti. Oponentka se ho v zákulisí zeptala: "Vím, že jste proti tresti smrti. Proč ho budete obhajovat?" On nesměle řekl: "Voličům se to bude líbit."
Odporúčame