Všichni, kdo byli na Václaváku, chtěli, aby komunizmus skončil a to se stalo. Bylo to dobře, že skončil. Mě to stačí.
Co sis nechal vmasírovat do hlavy ty, mě nezajímá.
Všichni, kdo byli na Václaváku, chtěli, aby komunizmus skončil a to se stalo. Bylo to dobře, že skončil. Mě to stačí.
Co sis nechal vmasírovat do hlavy ty, mě nezajímá.
P.P.S. Jinak, na fotce, kde jsme všichni, je vidět, že jsem i v arabských zemích schopen veřejně chodit v slovenské košili. Tolik na téma mého vztahu ke Slovensku :).
P.S. Fotky. Prostě rád fotím. Fotíme celá rodina. Cestovní album z roku 2015 http://jirkascobak.rajce.idnes.cz/UAE/#u031.… Většinou jsme mačkali spousť já, manželka, starší dcera, ale pár snímků je i od Prťat.
My všichni: http://jirkascobak.rajce.idnes.cz/UAE/#u140.…
Blogy na Pravde nejsou má krevní skupina, ale v poslední době sem občas vstoupím, abych nežil v bublině, že si všichni myslí to samé, co já. Konkrétně tyto fotky jsem dal nejprve na Sme, ale pak mě jednak hecnul jeden diskutér na Pravde a jednak jsem si řekl, že dát je sem má větší smysl, než na Sme. Dopředu mi bylo jasné, že to nebude v diskusi jednoduché.
Starostlivost o blaho Slovenska - ano. Žiju tu většinu života, mé děti mluvily dřív slovensky, než česky a když je hokej Slovensko - Česko, fandím Slovensku (tvrdím, že to víc potřebuje).
Hej, historie Uherska je mi trochu cizí.
Sulíkovec kupodivu nejsem. Osobně si myslím, že Richard Sulík má často pravdu, ale bohužel do toho míchá momenty, kdy ji nemá a komunikuje to trochu nevhodně - přesněji, říká natvrdo, co si myslí. Nicméně nebudu ho šmahem odsuzovat jako nějací lidé zde. Ono je na každém něco dobré. Možná i na F*covi.
Sumery jsem uvedl proto, protože starověká historie mi odjakživa byla asi nejbližší. Zamarovský, samozřejmě.
Na Slovensku žiju od roku 1993, přestěhoval jsem se kvůli jedné tanečnici, která půl roku předtím navštívila náš klub v Praze. Od roku 2006 bloguju na Sme https://scobak.blog.sme.sk/ od roku 2014 na Denníku N https://dennikn.sk/autor/jiri-scobak/ , ale ten mám jako doplňkový. Komentuju filmy na ČSFD https://www.csfd.cz/uzivatel/152809-jirka-sc… Mám akvaristický denník https://rybicky.net/profil/39356 , pár slov o mě jako o callerovi https://www.ceder.net/callerdb/viewsingle.ph… Všude zásadně vystupuju pod vlastním jménem.
A my byli předtím tak bohatí, že jsme nemuseli robotovať na panskom?
Komunizmus nás choval "v zoologické zahradě" a když skončil, měli jsme minimální kupní sílu, téměř nulové podnikatelské schopnosti (ty měli primárně lidé, kterým se dařilo i za komunizmu) a jako země jsme ekonomicky byli "na chvoste" Evropy. Co v takovéto situaci očekáváš vytvořit? Občany druhé kategorie jsme v rámci Evropy byli tak jako tak.
Na dvě hodiny klidně taková cena být může. Plus - nezapomínej, že se jedná o neziskovou akci, která může dostat lepší cenu, než kdyby to samé chtěl objednat komerční subjekt.
Za větší problém považuji hovoření nepravd, které šíříš: Okresní struktury Sas http://www.sas.sk/sas-v-regionoch
Poslední dzurindova vláda, která vydržela, zavedla více reforem a změn, které Slovensko posunuly dobrým směrem a ze kterých potom ostatní vlády žily roky. Sulík byl mimochodem v této vládě autorem rovné daně. Nepodceňoval bych ho.
A F*co se nikdy nepostavil a neřekl: "Vážení, o tuto ženu jsem se nikdy ani neotřel!"
Stopro by tak učinil, kdyby to říci mohl.
Hm. Když se vražda stala, hovořilo se, že očekávat výsledky do několika týdnů je nereálné. Ty píšeš, že víc, než dva měsíce jsou nesmysl. To by potom nikdy žádného vraha nechytili.
Osobně si myslím, že právě, pokud by byla primárním cílem kuciakova snoubenka, vyřešilo by se to rychle. Nicméně podle všeho šlo o práci profesionála a za boha mé nenapadá, proč by se profesionál zaměřoval zrovna na archeologičku.
V BA jsi v pátek pravdépodobně nebyl. Já ano. Mobilní toalety jsem neviděl. Taky proto, protože jeden by asi moc nevytrhl a v okolí je toalet v různých prostorách dost. Nicméně viděl jsem mobilní bariéry, pódium musel někdo postavit a není od věci, že na konci akce musí někdo uklidit (tato firma dělá i uklízecí služby). Přijmi, že výdaj 842 euro tomuto může v pohodě odpovídat.
Našel jsem a utvrdil se v tom, co jsem napsal. Objasněnost vražd na Slovensku v roce 2017 byla 68% http://www.teraz.sk/slovensko/brief-v-roku-2…
Prosím. Nemůžeš příště dřív, než něco prohlásíš, trochu zagooglit? Toto bylo konkrétně velmi rychlé (jen já nebyl x hodin u počítače a nemohl reagovat).
Dozvíš se. Organizátoři připravují v blízké době zveřejnit komplexní správu o svém financování.
Odporúčame