Kdyby on a jeho společníci méně rozkrádali, spousta z peněz, která se dostane do jejich kapes, by skončila v konkrétních projektech a Slovensko by vypadalo lépe. Je pravda, že se ekonomice daří, ale F*co tomu nijak účinně nepomáhá. V zájmu budoucnosti Slovenska potřebujeme podporovat školství, zabraňovat, aby studenti ze Slovenska odcházeli (a zůstávali) v zahraničí, přestože u nás mohou studovat zadarmo. O zdravotnictví nemluvím. Důchodci sice cestují vlakem zdarma, ale pokud se jim nedostane péče, kterou potřebují, cestování si moc neužijí.


