Mě včera ti nenormální lidé připadli být docela ok. Moje fotky https://scobak.blog.sme.sk/c/482192/32-fotek…
Mě včera ti nenormální lidé připadli být docela ok. Moje fotky https://scobak.blog.sme.sk/c/482192/32-fotek…
P.S. Kiska o Druckerovi neřekl od doby jmenování ani slovo.
S nikým z lidí, které uvádíš, nesedí(ěl) ve vládě. Cokoli řeknou, pro něj může být nepodstatné. Jediný důvod, proč by mu to mohlo být nepříjemné, je, že co říkají, je pravda.
Toto na Kiskovi není. Kiskův názor znal Drucker dřív, než přijal pozici MV.
Toto je spíš o tom, co se hovoří a já osobně tomu věřím, že posledních několik dní Drucker ve Smeru říkal, že pokud Gašpar neodstoupí, rezignuje. Neodstoupil, rezignoval.
No, minimálně zde v diskusi to vypadá, že s nimi není rozumná řeč.
Včera jsem byl v Blave a ti, kdo žádali odstoupení Gašpara, mi připadli být docela normální lidé. Koukni na fotky https://scobak.blog.sme.sk/c/482192/32-fotek… S tím Sorosem už některým lidem hrabe.
Řekl si, že když může F*co, dá to taky :).
Překvapivě a s odstupem mi Matovič začíná připadat docela normální.
Je to realita současné doby.
Zlé, zlé, zlé sestry!
Houby anarchie. Kiska byl demokraticky zvolený a pravomoc vyjmenovat novou vládu je jeho.
Jako - z toho, jak mluvila, jsem měl pocit, že není špatný člověk. Otázka je, jak by konala jako ministr kultury. Z toho, co jsem viděl, dovede rychle měnit názor a v některých věcech se prostě nevyzná.
Do příštího týdne. Když Pellegrini nepřijde v pátek s něčím lepším, Kiska vyjmenuje úřednickou vládu.
Nakonec to vypadá, že páteční demonstrace budou na podporu Kiskovi. Budu tam.
Faktury Kaliňák doteď nenašel.
Už jen 20,2% by ho volilo. Pokles preferencí o víc, než 5%.
To je, chlape, pravda. Ještě něco chceš říct?
Brzdi. Táral Fico.
Odporúčame