Predmestie Pekla: Staroba . . .
Pokoušíš se o plichtu, jakou popisuju v jiném svém článku: https://scobak.blog.sme.sk/c/363046/zadat-do…
"V pozici diskutéra, který chce veřejnou náladu vychýlit v prospěch Ruska nebo dosáhnout alespoň plichtu, je optimální komunikovat: "všichni mají máslo na hlavě, kritizujme všechny stejně, hledejme pravdu". Zní to spravedlivě, má to logiku. Je to nereálné."
"Proč jsem za uskupení USA/EÚ a ne Rusko a spřátelé země? ... Rusko nemá dost zdrojů, aby zvýšilo životní úroveň větší části populace, proto provádí korupci. V zásadě by se dalo definovat, že bohaté země provádí "korupci ve velkém" - korumpují zvýšenou životní úrovní své obyvatelstvo, zatímco méně bohaté země si to nemohou dovolit a proto musí korumpovat jednotlivce. Bohaté země si mohou dovolit "korumpovat blízké státy" obostranně výhodným obchodem a postupnou zvyšování životní úrovně v těchto zemích, zatímco země jako Rusko opět korumpují jednotlivce."