... nebo ti končí pracovní doba?
Ale je zajímavé, že skoro nikdy netrolíš po 22:00. Chodíš tak brzo spát?
Úskok by například mohl být v tom, že v rámci poklesu ostražitosti chtějí dostat do Kijeva záškodnické jednotky. Nebo testují, zda to neuvolní sankce.
Diskuse o tom, že Rusku kryptoměny příliš nepomohou - https://youtu.be/rI6wD_q7w7g
Dobré a rozumné kroky. Teď jen specifikovat, jak bude vypadat strategie pro mladé. Nicméně nedá se na ní moc pokazit.
https://youtu.be/8VViKAPFj0w - před dvěma měsíci jsme o tom mluvili. Je na čase začít připravovat další diskusi.
V rozhovoru je zmíněno tvoření finanční rezervy. O tom, jak ji budovat, je rozhovor tady - https://youtu.be/JOKKP3PjD2U
Pozoruhodné je, že žena, se kterou rozhovor je, řídí rozpočet rodiny už od svých třinácti let. Pochopila, že její rodina je na tom zle a rozhodla se organizovat peníze sama. Prohlásila, že nikdy nebyli u moře a že chce, aby všichni jeli. Když jí bylo šestnáct, jeli k moři.
Nepřipadne vám, že je ten Put*n trochu pomstychtivej?
Jsem zvědavý. Projdu si a pravděpodobně k tomu udělám diskusi.
https://youtu.be/N7-MZ0q2Bhw - diskuse k první sérii návrhů, která byla před vánoci.
Ne, pustili jsme se do ní úmyslně. Lepší, než skutečná, kterou už Rusko vede.
Taky si myslím. Prodat jinde plyn je mnohem těžší, než prodat jinde ropu.
Ať táhnou k čertu. Nemyslím, že Evropa ustoupí.
Ani nákupy kryptoměn ve spřátelených krajinách moc nezaberou. Viz diskuse - https://youtu.be/rI6wD_q7w7g
Ropné embargo není tak snadné. Mluvilo se o tom zde - https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Nicméně budeme ho muset aplikovat. Možná ho aktivuje i sám Put*n, když mu budeme odmítat platit v rublech.
Nebo možná dřív bude Put*n pryč a Rusko se změní. Doufejme.
Včera zveřejněná diskuse, jak se dá naspořit i z mála - https://youtu.be/JOKKP3PjD2U
Zaznělo v ní, že jedna věc je škoda - lidé zjišťují, kde uspořit, až když je k tomu dokopou okolnosti. Kdyby to udělali dávno předtím, mohli mít naspořenou rezervu a nemuseli by mít takový stres.
Pravděpodobně bude brzy mrtvý i Kadyrov. Vsadíme se?
Samozřejmě, že je nepřijatelná. Nebudeme Rusům posilovat rubl. Odporovalo by to principu sankcí (navíc jsou smlouvy velmi dlouhodobě nastavené, jsem zvědav, jak to bude chtít Kreml změnit).
Ani platba kryptoměnami není jednoduchá. Viz - https://youtu.be/rI6wD_q7w7g
https://youtu.be/rI6wD_q7w7g - diskuse o kryptoměnách, Rusku a Ukrajině.
Ale stále budou v budoucnu levnější hypotéky na Slovensku, než v Čechách.
https://youtu.be/kYZrlHmw_wY - diskuse o hypotékách.
https://youtu.be/Opjy60OWsOg - diskuse o ruské ropě. Proč je jiná, než ropy odjinud.
https://youtu.be/rI6wD_q7w7g - diskuse proč Rusko nemá moc možností na zneužití kryptoměn a proč jsou naopak pro Ukrajince užitečné.
Politici dost rozebírají, nakolik je pro Rusy možné obcházet sankce kryptoměnami. Diskutují o tom, i když dostávají vysvětlení, proč to není snadné.
https://youtu.be/rI6wD_q7w7g - zde se o tom mluvilo.
Odporúčame