Teď jen, jak to půjde rychle. Jak je to rychle reálné.
Ropa je asi komplikovanější - https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Teď jen, jak to půjde rychle. Jak je to rychle reálné.
Ropa je asi komplikovanější - https://youtu.be/Opjy60OWsOg
https://youtu.be/rI6wD_q7w7g - diskuse o kryptoměnách. Zaznělo, že pro Rusko je komplikované obcházení sankcí kryptoměnami z více důvodů.
Nečelíme nedostatku, čelíme vyhlídkám na nedostatek - nadpis není přesný.
Diskuse o ropě - https://youtu.be/Opjy60OWsOg
https://youtu.be/Opjy60OWsOg - diskuse o ruské ropě (stále aktuální)
https://youtu.be/rI6wD_q7w7g - diskuse, jak se v čase války osvědčily kryptoměny.
Nepochybuji, kryptoměn však není na trhu tolik, aby to Rusko výrazněji vytrhlo.
Plus další věci. Koukni video.
https://youtu.be/Opjy60OWsOg - debata o ruské ropě.
Jsem za úplnou obchodní blokádu Ruska - urychlí to válku, které je dražší, než kolik nás budou stát sankce.
https://youtu.be/rI6wD_q7w7g - diskuse, nakolik může Rusko obcházet sankce přes kryptoměny.
https://youtu.be/rI6wD_q7w7g - diskuse, nakolik může Rusko obcházel sankce pomocí kryptoměn.
Diskuse o ruské ropě - https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Včerejší diskuse o válce a kryptoměnách - https://youtu.be/rI6wD_q7w7g
Mimochodem v ní je vysvětleno, že pro Rusy nejsou kryptoměny na obcházení sankcí příliš použitelné.
Správná definice aktuálně bohužel zní: 3. pilier má smysl pouze pro ty, kterým přispívá zaměstnavatel.
Byl plán ho reformovat, bohužel byl smeten ze stolu. Viz https://youtu.be/8VViKAPFj0w
https://youtu.be/rI6wD_q7w7g - právě zveřejněná diskuse o kryptoměnách v čase války. Zda s nimi nemohou Rusové obcházet sankce.
Je to podobná problematika jako ropa. Držím palce!
Diskuse o ropě - https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Kaliňáka by už neměli zvát do diskusí.
Mezitím se dá podívat na diskusi o ropě - https://youtu.be/Opjy60OWsOg
O nájemných bytech a Kollárovi se mluvilo i tady - https://youtu.be/qB5pWr22OkU
Sankce jsou už silnější, než jsme si v této diskusi dovedli představit - https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
Pozitivní, že to neklesá.
Podobně pozitivně uvažovali i hosté webináře o investování https://youtu.be/n2GmbUbjTkQ
Rusko se bude z války dávat dohromady alespoň 10 let.
Viz diskuse o sankcích https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
Odporúčame