https://youtu.be/acZajewz6V8 - diskuse o odstřihnutí od ruského plynu. Paradoxní je, že země jako Slovensko, kteru to zasáhne nejvíc, před tím neuhýbá a Německo, které to zasáhne násobně méně, se politici cukají.
https://youtu.be/acZajewz6V8 - diskuse o odstřihnutí od ruského plynu. Paradoxní je, že země jako Slovensko, kteru to zasáhne nejvíc, před tím neuhýbá a Německo, které to zasáhne násobně méně, se politici cukají.
Dobrý rozhovor, který dává naději.
https://youtu.be/acZajewz6V8 - diskuse o ruském zemním plynu.
Nejde o plán na nejbližší roky. Jde o to, co můžeme udělat nyní.
https://youtu.be/acZajewz6V8 - diskuse o ruském zemním plynu.
https://youtu.be/acZajewz6V8 - diskuse o ruském zemním plynu.
P.S. Furt je lepší, když to hraje s plynem, než s atomovými zbraněmi.
Jsem za. Ať to udělá. Jinak se některé země jako Rakousko a Německo samy nerozhoupou.
https://youtu.be/acZajewz6V8 - diskuse o ruském zemním plynu.
Normální člověk by putinskogöbelsovské svinstvo o "pravdě uprostřed" z úst nevypustil.
Ti, co nenosí respirátory, jsou častěji agresivní.
https://youtu.be/acZajewz6V8 - diskuse o odstřižení od ruského zemního plynu.
Citát:
"Svázali jsme si ruce mnoha předpisy a nařízeními natolik, že už jsme pomalu zapomněli, že lze dělat věci i rychle. Během plynové krize v lednu 2009 jsme spustili revers plynu z ČR na Slovensko. Byl jsem u toho, když byl premiér Fico u našeho premiéra Topolánka s prosbou o pomoc. Řekli jsme mu, že lze otočit tok plynu od nás k vám a on na to, že už se ptal slovenských plynařů a že by to trvalo půldruhého roku. Ano, řekli mu pravdu - kdyby se dodržely všechny předpisy. Ale byla krize a Slovensko potrebovalo pomoc. Revers se udělal za jedinou noc."
https://youtu.be/acZajewz6V8 - zde se diskutovalo o ruském zemním plynu. Byl tam tajemník z ministerstva hospodářství a říkal něco jiné, než Sulík.
Vygumovat ruský národ se jim nepovede.
https://youtu.be/acZajewz6V8 - diskuse odpojení od ruského zemního plynu. Měli bychom na něm co nejaktivněji pracovat.
https://youtu.be/acZajewz6V8 diskuse o ruském zemním plynu. EÚ by měla postupovat společně. Takže doplním Matoviče, že Sulík by měl objíždět krajiny vybavovat plyn, ale v součinosti s komunikací celku.
O jednotě se mluvilo už v této diskusi o ruském zemním plynu - https://youtu.be/acZajewz6V8.
Jsem za. Je to doopravdy jediná věc, která na Put*na funguje.
Nemyslel jsem si, že to někdy řeknu, ale to, ze srdce souhlasím s tím, co dnes řekl o Sulíkovi. V těchto věcech má Matovič stabilní hodnotový kompas.
https://youtu.be/acZajewz6V8 - diskuse, jak bude náročné odpojení se od ruského zemního plynu.
https://youtu.be/acZajewz6V8 - diskuse na toto téma.
Jen je škoda, že v tom čase nebyla analýza NBS ještě venku, takže se na to nedalo zeptat.
https://youtu.be/acZajewz6V8 - diskuse, zda se zvládneme odstřihnout od ruského zemního plynu.
Odstěhuj se do Ruska, tak se určitě budeš mít líp. Pokud tam teda už nejseš.
Odporúčame