vulgarizmy nerieste
v pripade niektorych poslancov ide len o realnu diagnozu :-)
vulgarizmy nerieste
v pripade niektorych poslancov ide len o realnu diagnozu :-)
ano, riesenia z minulosti a vztah k ludskym pravam stran ako je Kotlebova, si nastastie aspon niektori ludia so zdravym rozumom pamataju
prosim, nevyjadrujte sa o fasizme, ak neovladate, co to bolo - zrejme tiez nie ste historik
zit na dlh nekonecne sa samozrejme da, a vsetky staty budu nejaky ten dlh vzdy tahat so sebou
kazde zriadenie, aj socializmus, ma (malo) svoje prednosti, ale problem bol ten, ze socialisticky riadene hospodarstvo sa jednoducho v sutazi ekonomik rozsypalo, co viedlo k rapidnemu zaostavaniu - nase zadlzenie je dosledkom toho, ze ten obrovsky modernizacny dlh, ktory sme vytvarali, sa nedal inak preklenut
niektore procesy a socialno-ekonomicke su jednoducho vacsie, nez nase predstavy, ze sa daju ovladat - nedaju, rozhodne nie z pohladu patmilionoveho statu
inak, zit skromne mozu ludia aj teraz, je to v kazdom z nas
ludia nie su horsi ci lepsi, to vsetko v nich bolo. Vzdy
v pripade Matovica by sa zisiel specialny paragraf, tzv. realitny
politik, ktory bude blabotat nieco o cenach nehnutelnosti, by bol povinny kupit ci prenajat ju za cenu, o ktorej blekoce
mily mojmir, vasa strana ako taka nemala vobec mat moznost uchadzata sa o parlamentne kresla, ako neonacisticka, xenofobna a protihumanisticka strana mala skoncit tak ako Slovenska pospolitost
to len si niekto benevolentne vykladal zakony, takze sa to nestalo
ak by to kotleti povazovali za diskriminacne, mohli by sa obracat na rozne sudne instancie, dokonca aj na sud pre ludske prava - tam maju neonacistov velmi radi
cina nepotrebuje krajinu mimo unie, tu si potom ako chudobnu a neperspektivnu kupi za juan
a este treba pripomenut milovnikom Putinov, Trumpov, lepeniek, brexitov a kotliet, ze ma strategicku púolohu, ked je v unii, inak je to pre cinanov nezaujimava krajina - viac ludi maju vo vlakch metra
clanok taktiez nehovori, ze sa vrati stotisic ludi
ludia aj terazu prichadzaju a odchadzaju v tisicoch, neskor k dovodom moze pribudnut este aj brexit - a nie je podstatne, ci tam niekto ma rodinu, ktora nechce ist naspat a ci sedel v autobuse, kde ludia nechceli ist naspat, tak ako su individualne dovody na odchod, tak budu dovody na navrat
to, ze jednym z dovodov mozu byt zmenene podmienky pri brexite, je logicka uvaha
to sedenie v autobuse ako argument mi naozaj vyrazilo dych :-D ludia sa u nas nevedia uzivit vdaka Sorosovi?
dnes je to tu ako humoristicke okienko
nemusime platit nijaku dan z prijmov fazyickych osob
ale potom sa ncuduj, keby v meste, kde by si zil, x.nasobne zvysili miestne dane a poplatky, pretoze prijem dane z fyzickych osob ide prakticky cely obciam
... a turisticky ruch, a este vselico ine
tak, tak ziadny podpis,
to taky Jozef SITA, alebo Peter TASR, sa podpisu, nieto este John Reuters alebo Michail Michailovic TASS
tieto konspiracne teorie idu mimo mna
a nemylil by som si pocity viny s toleranciou - mladi nemaju dovod sa bicovat
podla novych pravidiel sa podozrive otvorene listy budu zatvarat...
ci za ne zatvarat? smernica je nejasna :-)
to su ktore? fakt si to nepamatam a nechce sa mi to hladat
migracia? k jej sposobu riesenia mam hlboke vyhrady, ale ono ti nemci z mojich skusenosti su naozaj inak zalozeni a preto aj AFD tam nema sancu na uspech - aspon nie teraz, a vyhraju slunickari alebo este vacsi slunickari
no jasne, medzery...
keby nechali Grecko skrachovat, nemecke banky by mohli mat problemy, ale neskrachovali by
lenze keby mali problemy nemecke banky, nasobne problemy by sme mali na Slovensku - stacil pad jednej velkej americkej banky a mali sme na par rokov po ptakach
ale chapem, ze pre ludi, ktorych ekonomicke znalosti su na urovni sprav z TV Markiza, a tam je ekonomika na urovni Farmy, tak tym to velmi dobre znie, ze za to moze Nemecko
keby chcel Tsipras skrachovat, mal na to mandat aj moznosti - chod sa ho syptat, peco to Greci neurobili?
Greci mali armadu hlavne na to, aby si merali pindiky s Tureckom a armada bola (vid casy junty) a nakoniec jdodnes e jednym z klucovych prvkov greckej spolocnosti
hadzat na nemecke banky, ze sa Greci hrali na vojakov, nie je patricne
Grecko je krajina s primarnym prebytkom preto, lebo bola nutena pod tlakom bankrotu zredukovat reziu krajiny - a to by musela urobit, ci by zbankrotovala ako taka alebo musi plnit podmienky eurovalu
v prvom rade Grecko nasekalo enormne dlhy, ktore nedokazalo prefinancovat cez statne dlhopisy, a taketo dlhy sa riesia aj tym, ze sa predava majetok
grecke letiska neboli ziadne zlate strategicke nosnice, boli podfinancovane, takto ziskaju investicie a uzke napojenie na Nemecko ako na doleziteho dodavatela turistov do krajiny - mimochodom, ide o prenajom, nie predaj
inak celkom zaujimavy clanok o letiskach bol aj tu na Pravde
ake strategicke odvetvie museli Greci predat?
Odporúčame