nieco ako Knockin' on heaven's door? :-)
toto je opatrenie, aby nestala cela stavba aj niekde uplne mimo tychto pozemkov len preto, ze sa strany nedohodli na cene - aj predtym aj potom o cene nakoniec rozhoduje sud
ak to pojde pred ustavny sud, tak som fakt zvedavy ako rozhodne, uz ta prva verzia, ktoru nakoniec ustavny sud zrusil, sa mi zdala byt ferova
ak ma stat pravo vyvlastnit pozemok, a ide len o cenu, tak nech o nej rozhodne sud, ale nezastavi to stavbu. US povedal, ze nemozes zobrat pozemok dopredu, ok.
V novej verzii sa nemeni dopredu vlastnictvo, ale len sa umozni vykonavat nejake cinnosti plus dostane dotycny najom - podla pravnikov sa snazili osetrit vyhrady US, ktore mal pri predoslom zamietnuti
otazka je, akej reality - tej realnej ci alternativnej? :-)
samozrejme, ze uvidi - tie nove pozicky sa obratom vracaju veritelom a v podstate v niektorych momentoch je to len uzavrety kolobeh penazi medzi eurozonou s malou medzizastavkou v Grecku
samotne Grecko si uz na svoj chod dokaze zarobit, kedze ma prebytkovy primarny rozpocet
vola sa to vyvlastnenie, nie znarodnenie - tak ako stat garantuje vlastnicke pravo, moze ho za urcitych okolnosti prelomit
nemozes s nikym zatacat, vlastnit podu nie je trestny cin, vyhodne predavat a kupovat nie je trestny cin a to, co by mohlo byt trestnym cinom, to sa mimoriadne tazko dokazuje
navyse, na to netreba byt extra expertom,aby si mal predstavu, kadial okolo BA moze ist dialnica - napriklad o R7 a jej trasovani sa debatuje roky, boli povodne tri varianty trasovania a okolo kazdej sa rojili ludia okolo pozemkov
nuz, podla Kalinaka trieskal matovic nezmyselne cisla jedno za druhym
nakoniec, to ide nasmu Ihorovi ide velmi dobre
realitny agent I. M. opat v akcii? :-)
na Risa sa da vzdy spolahnut, ked treba udat vlastnu krajinu :-)
pan prezident mal moznost a velku sancu dostat sa do exekutivy a premenit svoje slova, slova, slova na ciny
vybral si hrat na gitaru a fotit sa s pudlikmi
je potom otazne, co je otazka schopnosti a neschopnosti
diskusia s neonacistami nema zmysel
paneboze, ten primator N. je poriadne eso
akurat nic poriadne doposial nespravil - most bola este Ftacnikova zalezitost, teraz hazard, bratislavska stanica - platnost zmluvy...
tak dufam, kym upadne do zabudnutia ako omyl volieb, ze aspon nepo... kazi elektricku na koniec petrzalky, tu by mohol z e-fondov rozbehnut
Ak si precitate originalny clanok vo WP, tak to klucove, co Trump, chcejuc sa pochvalit, vytaral, bolo miesto v oblasti, z ktoreho tieto informacie pochadzaju. A to je z xy dovodov povazovane za mimoriadne citlivu informaciu.
:-D
ale zase treba priznat aj to, ze naozaj za to niekto CTK zaplatil. Agenturne spravodajstvo si redakcie totiz kupuju. Ale urcite nebehal po CTK Soros, a nerozhadzoval tam dolare
Trump sa nam vyvija
predtym by to vykecal rovno na twitteri
vyhrala preto, lebo je to spickova politicka svetovej urovne, nech uz si nyyyiiimandi na SVK myslia co chcu
preceda uz nemusel nic stavat - bola hotova v roku 2010
Prokopovič: Diaľnica do Košíc bude hotová v roku 2010
Minister dopravy, pôšt a telekomunikácií SR Pavol Prokopovič je presvedčený, že diaľničné prepojenie D1 medzi Bratislavou a Košicami bude hotové do roku 2010. "Všetky diaľničné úseky sú pripravené tak, že termín rok 2010 je absolútne reálny," konštatoval minister v relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút dvanásť.
Čítajte viac: https://korzar.sme.sk/c/4493584/prokopovic-d…
a este dovetok - sme nie bohata postkomunisticka krajina a tak vyzera nasa dialnicna siet ako vyzera
pre hospodarstvo velkosti Ruska su dve miliardy eur na cestu na Kryme len bagatel, u nas by sme taku sumu nahrabali len cez pot, krv a slzy - to je ten rozdiel medzi nami a Ruskom
preto vdakabohu za eurofondy a este jedna poznamka - peniaze na eurofondove dialnice prisne kontroluje Brusel, a keby tam nasiel nejake nerealne prestrelene ceny, tak na to peniaze jednoducho neda
Odporúčame