teba by mal niekto niekam nakopat, co to trepes o akom schvalovani coho, kto tu co schvaluje?
agresivni typci tvojho typu zvycajne prinasajulen hriztu, zmar a nestastie
teba by mal niekto niekam nakopat, co to trepes o akom schvalovani coho, kto tu co schvaluje?
agresivni typci tvojho typu zvycajne prinasajulen hriztu, zmar a nestastie
mojmir, to co navrhujes, robil jeden pan s fuzikmi - a je to totalne zvratene
je to nerealizovatelne, nefunkcne, zbytocne a hlupe
ludia maju moznost volit roznych exotov, takze dufam, ze sa to vhodne rozlozi :-)
aj pravicova vlada by citila zavan vole ludu, ktory migraciu nechce - na zmenu migracnej politiky by v pravicovej vlade bolo malo slunickarov
ved uz otocil aj slovutny trojpismenovy dennik, ktory horoval za prijimanie utecencov, potichu tuto temu "vytratil" zo stranok
otocilo aj OLano, ktoreho nadejna poslynkyna vyhlasovala, ze Slovensko by nemalo problem prijat aj 10-tisic utecencov
boli dve hlavne hesla, ktore dostali za ulohu politicki manipulatori pravice trvalo opakovat
od roku 1996/98 ohrozenie demokracie - od zachranme Markizu styri plus styri roky branili vladne strany ohrozenu dmokraciu
v roku 2006 korupcia a rozkradanie - este ani nenastupila nova vlada, uz "rozkradala a korumpovala a plytvala" a do sveta sa dostalo heslo "staci neplytvat a nekradnut" - kratke dvojrocne extempore 2010-2011 ukazalo, ze nestaci
v roku 2012 sa vratil k uspesnemu receptu korupcie atd.
vysledkom je, ze totalne rozvratili atmosferu v spolocnosti a teraz je uz korupcia vsetko a tvrdia to hlavne ti, ktori o tom nemaju ani paru, lebo si to precitali na fejsbuky a interneti
podhodili idddioootom kost, a ti sa jej chytili
lenze zomelie to aj ich, pretoze keby sa otocila vlada, pride len k dalsej deziluzii
preto je skoda, ze pravica nezostavila vladu v 2016, lebo aspon by sme tu fazu dalsej deziluzie uz mali za sebou
tolko natvrdlych aby mal K dvojnasobok hadam na Slovensku neni
nemali by sme tolko vlakov na tolko zelenych hliadok
nech zavola tu nemecku firmu, co kope ten tunel, nech nam postavi tie lacne dialnice
moze ich priviest na kompe
nemalujme si veci naruzovo, to je prekrutenie minulosti
za socializmu bola zdravotna starostlivost v mnohych pripadoch horsia, dochodcovia takisto zili z ruky do ust (Kryl nenapisal pesnicku Duchodce, lebo velebil dochodkovy system) a vsetci poskulovali za Zapadom a za ich obchodmi
CSSR, hocako vyspela v ramci socialistickeho bloku, v mnoho zaostavala za Zapadom
socialiuzmus mal aj svoje plusy, nakoniec som v nom prezil krasne detsvo, ale fakt je ten, ze ekonomicky skrachoval
pocet kilometrov dialnic je nepriamo umerny promile alkoholu v krvi bezneho vodica :-)
nie je podstatne, kolko je rokov po vojne, ale ci na to mame
skutocne je take tazke najst ten clanok?
k celej tejto debate, nielen k petemu
- PPP projekty su zvycajne drahsie ako priama vystavba za svoje
- ani jedna firma nie je povinna stavat Slovakom lacne dialnice
- lacne dialnice a la Figel skoncili krachom dvoch firiem
- R1 ma v sebe aj peniaze z Europskej banky pre obnovu a rozvoj, a ta si dobre strazi, aby peniaze nesli na prestrelene projekty
- Slovakom sa nezavdacis nikdy a nicim
chlapci trumpetisti, uzite si svojho Donika
ved v tej jeho alternativnej realite je vsetko take jednoduche
no, stacilo spustit este aspon jeden z dvoch odmietnutych PPP projektov (napriklad ten, kde Hochtief ponukol Figelovi zlavu) a mohli sme byt o kusisko dalej
znalec jemneho humoru pochopi, ze to bola aj hypoteticka a zaroven hypotekarna (kedze ide o pozemky) :-)
ako obycajne je dute popisovat narocnost povolania, o ktorom nemate chlapci ani len dunstu
Bolt beha stovku pod desat sekund...
predrazeny...
hypotekarna otazka... co by robili Sulik a Matovic, keby tie pozemky vlastnil pan Bastrnak? :-)
Odporúčame