Podceňovanie nepriateľa sa nevypláca.
Podceňovanie nepriateľa sa nevypláca.
Nedávam tomu veľkú šancu. Na Slovensku sa každý s každým pozná, niečo na neho vie. A potom sa stretnú dvaja vplyvní a skončí to ako s pánom z finančnej skupiny.
5 minút je dosť dlhá doba na vcítenie, zjavne pre Vás málo. Ak by ste Vy boli taký slávny a mali svoju rodinu v Rusku, vystavili by ste ju riziku? Vymazanie fotky z jeho profilu bude medializované a interpretované ako jeho postoj, čo môže byť dostatočný dôvod na perzekúciu jeho rodiny.
Niekdy stačí 5 minút porozmýšľať a vcítiť sa do kože druhého. Ovečkin sa už vyjadril, že má celú rodinu v Rusku a nechce ju ohroziť. Je na tom niečo špatné?
Slovenské príslovie: "Nechváľ deň pred večerom". Vojna ešte neskončila, stať sa môže čokoľvek.
Druhý dôvod, že Ukrajinci by ho nevedeli obsluhovať, rovnako ako aj my. Na zvládnutie obsluhy je potrebný niekoľkomesačný výcvik.
Je to nezodpovedné rozhodnutie. (Ne)oficiálne sme sa zapojili do konfliktu. A čo si myslí nejaký (na)dutý slovenský politik je irelevantné pre Kremeľ. Kremeľ jasne deklaroval, že poskytnutie systémov protiraketovej obrany môže byť vnímané ako vstúpenie do boja. Inými slovami my sme urobili ťah pešiakom a teraz je na ťahu Kremeľ.
Servírovať sa bude hubová polievka, že EÚ a NATO málo pomáha.
Koho trápi čo (ne)bude v 2029 alebo 2031? Najprv sa treba v pokoji dožiť!
Termín Sovietska armáda sa datuje až od roku 1946, čiže po 2. sv. vojne. Oslobodila nás Červená armáda a v nej boli najmä Rusi.
A Slavín zakryjeme plachtou, veď aj to je pripomienka, či nie? A doteraz nám nevadilo, že nás oslobodili Rusi na čele so Stalinom? Politické pokrytectvo. Keď sa im to nehodí, tak zaprú aj vlastného otca.
Podpredseda europarlamentu by sa nemal verejne vyjadrovať k žiadnym výsledkom volieb v iných krajinách ako v tej ktorej má občianstvo. Ináč to môže byť interpretované ako názor Europarlamentu, čo si myslím, že Europarlament na to nemá kompetenciu.
Už len taký malý podstatný detail. Ako to dovezieme. Teraz máme zásobníky plynu prázne a do jesene ich treba naplniť.
Slovenské príslovie: "Kde sa dvaja bijú, tretí zvíťazí."
Ako malé deti. Budeme od teraz pomenovávať ulice po politických kritikoch. Potom každý Slovák môže mať kúsok ulice pred SNR pomenovaný po sebe.
Chorá logika, keď sa pohlavie určuje podľa hladiny hormónov.
Nechcem byť zlý ale teraz je vhodný čas na kontrolu originality vozidiel ktoré k nám prichádzajú cez našu východnú hranicu. Poisťovne ale aj bývalí majitelia by sa možno potešili keby sa našli ich "stratené" autá. A polícia by si vylepšila štatistiky a možno aj meno v očiach verejnosti.
Odporúčame