Je to tak, ako som napisal. Diskutujem s tupym vidlakom, ktory mi tu ide vysvetlovat ako "pocuva motor a ma cit pre radenie". 😀😀😀 Jednoducho, gadžo. A iba mimochodom, mam cca 20te auto v poradi a v sucasnosti mam dva ...manualy... Ale nebudem tvrdit somariny ako ty. A este na zaver, sudruh, ja(!!) som mal vodiciak v casoch, ked sa tvoji rodicia este nepoznali a tie km, s ktorymi sa chvalis som mal najazdene, ked ty si tak maximalne tahal kačku po pieskovisku.


