Ficov exporadca Chmelár v ta3: NATO od nás žiada veci, aké nechcel ani Sovietsky zväz. Čo si myslí o Rutteho liste Trumpovi?
Sudruh Chmelar a vsetci nasprostasti volici Smeru a Uhrika...V roku 1989 mala bolsevicka ceskoslovenska armada 3315 tankov, 4593 obrnenych transporterov, 3485 delostreleckých systémov ráže 100 milimetrov a viac, 446 bojových lietadiel a 56 bojových vrtulníkov. Pocet vojakov bol nieco cez 200 tisic, t.j. muzov, ktori neboli vo vyrobe (v praci) cele dva(!!) roky. K tomu...celkovo vybavene kasarne, oblecenie, vystroj, vyzbroj, jedlo, pohonne hmoty. Naviac 43(!!!) systemov PVO - protilietadlovych raketovych systemov - roznych typov (Volchov, Neva, Kub, S300) na urovni tej doby ako napr dnes Patriot apod. Cela krajina bola pokryta stovkami(!!) radiolokatorov roznych typov, vratane komplexne vybudovanych systemov velenia a riadenia PVO. Polozky na armadu tak casto presahovali 6% HDP a aj to boli znacne podhodnocene cisla kratene "bulharskou konstantou". Sudruhovia ako Blaha, Chmelar, Danko, Gašparkovia, Fico..., prestante klamat ludi a odidte niekde za Ural. Zemljanky uz mate pripravene