Niektori ludia jednoducho nechcu pochopit, ze oslobodene(!!) bolo napr Francuzsko, Belgicko, Holandsko, Dansko.... Rusko nikdy(!) v celej svojej historii ziadnu(!!) krajinu neoslobodilo, ale iba obsadilo!! A nasledne si iba rozsirilo svoje imperium. Istotne neboli oslobodene pobaltske staty, Rumunsko, Bulharsko, Madarsko, Slovensko a uz vobec nie Polsko, ktore Rusi spolu s Wehrmachtom na zaciatku vojny napadlo.


