"Príčinou boli prudké teplotné výkyvy v Španielsku, ktoré viedli k abnormálnym osciláciám(😃😃😃) v elektrickom vedení." ...Kristušá, tak to ú neskutočné drísty. Nech priznajú, že energetickí dispečeri nemali ako a z čoho(!) stabilizovať sieť. Nemajú stabilné zdroje, ako napr jadrové elektrárne v dostatočnom množstve. Doslova, zapadne Slnko a zároveň prestane fúkať vietor a sú v ri*ti.

