General (akykolvek!!!) nema co verejne prejavovat svoj nazor na cokolvek. Na to su politici, parlament, vlada.
General (akykolvek!!!) nema co verejne prejavovat svoj nazor na cokolvek. Na to su politici, parlament, vlada.
Ale Nemci uz pekne dlho führera nemaju, iba demokraticku vladu a parlament, na rozdiel od Rusákov s ich na veky dosadenym "carom".
Choď zvracať do Ruska, uľaví sa ti.
Tie "tajomstva" o natacani Mrazika som cital uz za komančov, takze z toho nerobte proti rusku tragediu, miestni bolsevici. Aj to, ze ked som ju spominal v Rusku (pocas pracovnej cesty), tak miestni boli velmi prekvapeni jej uspechom v Ceskoslovensku. Oni az taki "nadseni" naozaj neboli....... A vyrok Ivana, "Ked sa vidim v zrkadle, som so sebou spokojny" sa hodi na cely rad dnesnej (aj tej minulej) vladnej garnitury. 😄
Kotlára na nich, ten ich vylieči
Pri východnom pobreží Austrálie zabil žralok kúpajúceho sa človeka. ...treba vybiť všetkých žralokov. Na Aljaške zabil medveď turistu...treba vybiť všetkých medveďov, veď na čo nám sú? Auto zrazilo chodca...treba sa zbaviť všetkých áut, budeme chodiť pešo. Pri manipulácii s elektrickým zariadením bol zabitý človek... treba sa okamžite zbaviť elektrickej energie...
Presne tak. Ale...tu prítomných bolševických kolaborantov nepresvedčíš o opaku.
Oslobodene(!!) bolo Francuzsko, Dansko, Belgicko, Holandsko....ale Slovensko, Madarsko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko...istotne nie. Rusi nikdy(!!!) ziadnu krajinu vo svojej historii neoslobodili, ale iba obsadili. A nasledne mnoho mnoho rokov okupovali a zotrocovali. Amen.
Takze ked ma clovek (stat) obavy z vojny a z toho, ze ju niekto napadne, tak je nacista??? Neskutocna logika kremelsko bolsevickych kolaborantov. Len tak dalej, sudruhovia.
Keby raz "prokuratúra", tak sa to da akceptovat ako preklep, ale viackrat ? V titulke, v texte....
Hlavne ze druhych chcu denacifikovat. Špiny.
Jedol si ju niekedy? Naozaj spravne pripravenu? Bol by si "velmi prekvapeny", aka je vyborna.
Na Rusov plati iba sila, ked dostanu poriadne po hube, pricom ako partnera - supera na vyjednavanie respektuju len USA. Nikoho ineho. Vsetci ostatni su pre nich iba smetie a trapny odpad. Na čele US musi stat osoba podobna ako bol Ronald Reagan, ktory ich verejne jasne pomenoval "Ríšou zla". Tento oranzovy šašo spolu s psychopatickymi multimiliardarmi su iba naivnymi pajacmi, s ktorymi si Kremel (s usmevom) kedykolvek vytrie zadok.
Jednoznacne najviac "nazdravym" oblubenym "vegetarianskym" jedlom Slovače je vyprážaný syr. 😄😄
Hovorí sa Gdo?
"Získaním ostrova zabezpečíme „svetový mier“"... Kristepane to sú neskutočné drísty. Amíci, to akože naozaj??
No ved prave. Tu je stredna Europa a my, obcania z tejto oblasti, sme doslova "nastaveni" na slnecnicovy olej (a masť) a nie na akesi stredomorske vyrobky. Kazdy(!!!!) gastro lekar vam potvrdi, ze pri tazkych problemoch v oblasti zaludka, criev...vylozene nedoporucuju pouzivanie olivoveho oleja, ale iba slnecnicoveho.
No ved...ta klima. Vela ludi ma po navrate domov aj niekolko mesacne respiracne problemy, vratane tazkych zapalov pluc a inych bakterio virusovych ochoreni. Ale vam, vidlakom to zrejme nevadi, hlavne ze postupne absolvujete stvorboj....Dubaj, Oman, Bahrajn, Katar. Az potom ste spokojni a doma vo Vidlakove vzrusene ukazujete stovky fotiek ako pozujete tu aj tam...
Naozaj(!!!) stoji za to vypocut si na YTB Sonu Pekovu, ohladom jej spoluprace s Kotlarom. Prvych par minut to ma hlavu patu, najma to okolo metodiky merania vakcin Pfizer a Moderna. Clovek si aj povie...zaujimave, uvidime ako sa to skonci a ci sa to (celosvetovo) potvrdi. Ma pravdu (zrejme) v tom, ze nemohla (vedome) klamat v meracom postupe a vo vysledkoch, ktore prezentovala. Cielom je totiz doslova napadnut mocne farmaceuticke spolocnosti. Ok. Ale....potom to prislo!!! Pekova presla do uplne inej roviny duchovna a vyssej sfery. Nakoniec priamo(!!!) tvrdi, ze ju oslovil stvoritel, ktoreho doslova citu a ktory sa cez nu snazi spojit s ludmi, aby im vysvetlil, co a ako. Pekova je teda vlastne druhy Jezis Kristus!!! Aleluja a hosana na nebesiach, klanajme sa ludia, Mesias prisiel. 😄😄 Moj osobny zaver... Pekova je sice vysoko inteligentna, ale zaroven totalne a uplne sialena osoba. U Kotlara je to jednoduchsie, on je iba sialeny.
Odporúčame