Kristušá, tak to je strašné. Dnes ani spať nebudem.
Kristušá, tak to je strašné. Dnes ani spať nebudem.
A ešte nie čo, bolševik. Raz tvrdíš, že memorandum z Budapešti nemá žiadnu právnu hodnotu a teraz tvrdíš, že sa dohodli na odsun jadrových zbraní čo je (vraj) deklarované v tom istom memorande. Ty si riadny psycho odborník, komsomolec.
Kecáš bolševik. UA vlastnila a ovládala 1900 (!!!) jadrových hlavíc, čo je 5x viacej ako má v súčasnosti Francúzsko a Británia dokopy.
Zelenský, nie Zelinský. Videli nie vydeli. Psychiatri zrejme uz o nejaky cas budu riesit teba, bolsevik a kolaborant.
Sucasne vedenie US akosi stale nechce pochopit, ze Rusi boli, sú a istotne aj stale(!) budu iba jedna primitivna zaostala čvarga, s ktorou sa neda dohodnut prakticky na nicom. Ziadnu(!!) zmluvu, nech je hocijaka nikdy(!) nedodrzali a ani nedodrzia. Stale si iba najdu nejake hlupe az doslova detinske vyhovorky preco, naco, zaco. Rus nikdy(!!!) vo svojej historii nezazil ani jeden den(!!!) demokracie a je zvyknuty iba na bič. Iba bolsevicki psychopati Blaha a Danko mozu tvrdit, ze ...Rusko je krasne, Rusko je mudre, Rusko je vyspele.
Druhá "Maginotova línia"? Francúzom vtedy vôbec nepomohla, Wehrmacht si našiel inú cestu.
Myslel si "Gayropy"? Pretoza ta sa zialbohu naozaj chova prilis "progresivne" a iba "tisko suchoce nozkami" pred US a Ruskom. Hanba, kam az sme to dopracovali.
Rusko samozrejme, spolu s USA, tiez patri k najdemokratickejsim krajinam, na čele s demokraticky zvolenym carom Vladimirom, ktory pri poslednych volbach prekonal svoj osobny rekord, ked dostal vyse 120% hlasov.
Tu zrejme niekto nerozumie sarkazmu a ironii.
A Kanada bude druha na rade. Nacizmus tam doslova kvitne na kazdom rohu. Od Vancouveru az po Toronto. Uz je cas, aby tam najdemokratickejsia krajina sveta a vesmiru USA konecna spravila poriadok.
NATO vysvetluj, bolsevik, NATO vs slintavka. A tie zvyne dristy si nechaj pre tvojich sudruhov.
Dnes som išiel do Billy kúpiť jahodový jogurt. Aké bolo moje prekvapenie, keď som zistil, že som si kúpil malinový.....Že môj stupídny príspevok nemá nič s článkom o slintačke? Nič to, ani ten tvoj nie.
Tvoj neskutočne skvelý a hodnotný príspevok môžem ale aj otočiť, bolševik. A to najmä na tie tvoje posledné vety. Takže kolaboranti, bolševici a ďalší tvoji súdruhovia nás chcú dostať z EU a NATO a tak "oslabia náš domáci chov", ako uvažuješ a oslabia aj dôveru Slovače ku EU. Dobré nie...? Spojenie NATO a slintavky som zatiaľ nenašiel, ale verím, že nám to vysvetlíš ty, súdruh bolševik 😉
Liečiť sa to nedá, ok, ale ako prevencia k zabráneniu budúceho vzniku tejto choroby by jednoznačne pomohla celoplošná vakcinácia zvierat!! Ale...."Táto stratégia sa ukázala ako ekonomicky(!!) neúnosná a preto po dôkladnej(!!!) epizootologickej analýze Európska únia rozhodnutím komisie od 1. januára 1992 vakcináciu proti vírusu slintačky a krívačky zakázala!!" Úžasné riešenie, že vraj "ekonomicky neúnosné"... a slovensko maďarskí farmári, ako aj bežní ľudia (spotrebitelia) sa môžu ísť pásť. Výskyt nákazy pritom prináša obrovské ekonomické škody, pretože obnova stád hovädzieho dobytka je nákladná a trvá dlho.
Kazdy ma "nejakych" susedov. A ty mas ktorych na mysli? Mozes sa prestahovat niekam na opusteny ostrov, kde budes sam.
Liečiť sa to nedá, ok, ale ako prevencia k zabráneniu budúceho vzniku tejto choroby by jednoznačne pomohla celoplošná vakcinácia zvierat!! Ale...."Táto stratégia sa ukázala ako ekonomicky(!!) neúnosná a preto po dôkladnej(!!!) epizootologickej analýze Európska únia rozhodnutím komisie od 1. januára 1992 vakcináciu proti vírusu slintačky a krívačky zakázala!!" Úžasné riešenie, že vraj "ekonomicky neúnosné"... a slovensko maďarskí farmári, ako aj bežní ľudia (spotrebitelia) sa môžu ísť pásť. Výskyt nákazy pritom prináša obrovské ekonomické škody, pretože obnova stád hovädzieho dobytka je nákladná a trvá dlho.
To je pravá láska. Ona ho "istote" veľmi miluje, aj keby bol sústružník, milovala by ho rovnako celým srdcom...😃😃
To sa dalo čakať. A po vojne doslova zaplavia Európu. Nie len zbrane, ale aj mafiáni "od Charkova".
Uvedená šéfka národnej banky by sa mala pohybovať iba v prízemných budovách, aby "náhodou" nevyskočila z okna.
Išlo o stredoškolský tím, nie univerzitný.
Odporúčame