V tomto s tebou musim ciastocne suhlasit. Ale...oni jednoducho budu musiet pristupit!! Skor ci neskor. Je to ako s tymi svatoplukovymi prutmi. Jednotlive staty, aj ked su (este zatial !!!) relativne velke, ako Taliani alebo Frantíci su v dnesnom svete iba male a slabe odrobinky, ktore giganti ako US, Cina, India (staty Brics) postupne zasliapnu ako chrustov. Jedine spolocna Europa to dokaze zvladnut a udrzat nas hore. V opacnom pripade skoncime. A krajina ako je napr Slovensko prakticky skor ci neskor zanikne.


