Budicek!!! Bolsevik, budicek!!!
Budicek!!! Bolsevik, budicek!!!
"Putin vo štvrtok možno(!!!) bude hovoriť o prímerí na Ukrajine, ak sa ho na to novinári na tlačovej konferencii opýtajú.".... Zlaty clovek, anjel, svaty muz...Normalne som sa rozplakal od dojatia. Takze, ak sa ho opytaju, tak odpovie (inak samozrejme nie, preco by aj mal) 😄😄😄
Lepšia r--ť, ako bolševická babizňa 😃
Tie škaredé ruské mongoloidné ksichty na tom videu...
Takže odkiaľ más ti inštrukcie, keď nie z Moskvy, bolševik?
Kristušá, bolševici, čo som ja nejaký váš súdruh, aby som tu pre vás a vaše cárske blahorodie vypisoval fakty? Nájdite si ich sami, komsomolci...
A ktoru dodrzal, bolsevik? Tebe staci jednoslovna odpoved, ale ja by som tu vypisoval cele zoznamy od Ivana Hrozneho, Katariny Velkej az po Lenina, Stalina a dalsich bolsevikov v rade, ty kolaborant a komsomolec. Zobud sa
Stale lepsie z Bruselu ako z Moskvy. Ale to ty, bolsevik a kolaborant nikdy nepochopis.
Vsetci mozu rozmyslat co bude, ak bude... Stara pravda ale vravi, ze Rus nikdy(!!!) v historii ziadnu dohodu nedodrzal a istotne ani nedodrzi. Ziska cas, otrepe sa, popije za kýbel vodky a...udrie znovu.
Preco tu vypisujes svoje hluposti. Koho zaujima co si gardista mysli.
Raduješ sa, bolševický kolaborant?
A keď mu to tvrdil Zelenský v Oválnej pracovni, tak ho vyhodili z Bieleho domu. Rusovi sa nedá(!!!) veriť absolútne v ničom!!
Máš radosť, bolševik?
Putin návrh neprijme, Rusko postupuje...typické, bolševici. Čakal niekto aj niečo iné, okrem miestnej kolaborantskej úderky?
13. dôchodky zrušiť. Na čo sa tu hráme, na Švajčiarov?
..."Slovenské mrhanie peňazí na Šimečkove mimovládkové sročky"...nerozumiem. Slováci(??) platia "Simečkove mimovládky? A to si na to ako prišiel?
Omylom som dal kladny lajk na tuto tvoju sprostost.👎
Kristepane...za co???
Trump dufa, ze Russi budu suhlasit...dufat moze😄
Ide o postupny proces. Najprv boli uvedne rozhovory s Ruskom, teraz konkretne s Ukrajinou ako navrh a bude to pokracovat opat s Rusmi. Co(??!!!) je na tom nepochopitelne, bolsevik? Boze moj, kolko hlupych, naozaj hlupych ludi nas obklopuje. A rano ich este pozdravime a pekne sa na nich usmejeme.
Odporúčame