Rakovinu dostane iba ten, kto sa dal ockovat m-rna vakcinou. Ostatni ludia su v bezpeci. Take nevies?
Rakovinu dostane iba ten, kto sa dal ockovat m-rna vakcinou. Ostatni ludia su v bezpeci. Take nevies?
Citaj rusku a prorusku tlac a bude ti dobre. A neotravuj tu nas vzduch, bolsevik
Hadam preto mas vysoke vojenske vyznamenanie Rakusko Uhorska signum laudis. Zasluzis si to. No a ja som iba obycajna dupa, co uz so mnou. 😄😄
Ty si riadny uchylny hnup.
V čase, ktorý opisuje (84-85) mala 8 rokov, takže na opis tej doby je(!!) mladá. Ako píšete nižšie...súhlasím, dnes sa žije ľuďom istotne lepšie a netreba počúvať časté bolševické výkriky v tunajších diskusiách, ktoré vtedajšiu dobu obhajujú. Ale...medziľudské vzťahy v tom čase (84-85) boli jednoznačne(!!) lepšie, ako dnes!! A to mi nikto nevyvráti. Medzi ľuďmi jednoznačne(!!) nebolo toľko zla, aké sa opisuje v seriáli. Samozrejme vždy a všade sa našli aj výnimky. Ďalej... bola väčšia (všeobecná) chudoba, áno, ale nie je možné, aby dve zamestnané ženy nemohli kúpiť dievčatku sandále a chlapcovi tričko, alebo plačlivo tvrdili, že nemajú na mlieko. Nezmysel!! Všeobecné oslovovanie súdruh súdružka...nie len učiteľom, ale vzájomné pozdravy(!)..susedov, kolegov v práci či dokonca doktorovi(!!...súdruh doktor)...nezmysel!!! Ale súhlasím, ako zábavný seriál ujde a je celkom dobrý. Amen.
V Odese v podstate spočiatku išlo o stret ukrajinských a ruských futbalových fanúšikov, ktorý následne prerástol do národnostnej trenice. Zápalné fľaše začali zhadzovať zo strechy ruskí vagabundi, ktorí si molotovy priniesli so sebou, na ukrajinských vagabundov...a potom už nastala reťazová reakcia. Vina Ukrajiny je jednoznačne v nečinnosti(!!) polície. Ale..... 29. máj 1985 vo finále Európskeho pohára majstrov (terajšia Liga majstrov), Juventus Turín a FC Liverpool. Bruselský štadión Heysel. Oba fanúšikovské tábory sa už pred začiatkom zápasu na štadióne vzájomne ohadzovali kameňmi. Neskôr však prišlo k oveľa tvrdším stretom. Anglickí „rowdies“ neváhali použiť železné tyče. V tlačenici a hystérii zomrelo 39(!!!) ľudí, z ktorých 34 bolo z Talianska. Zhruba 200(!!!) ďalších malo vážne zranenia. A....ale to neznamenalo, že Taliansko vypovedalo vojnu Anglicku!!!! Chápeš to, bolševik? Asi nie.
Netreba to brať až tak vážne, chápem, je to iba zábavný nízkorozpočtový seriál. Niektoré veci mladá scenáristka Twardzik až veľmi preháňa, ale keďže v 85. mala iba 8 rokov, tak sa to dá pochopiť. Na môj vkus je tam (na rozdiel od vtedajšej doby!!!) veľmi veľa zla, málo dobrých medziľudských vzťahov, každý sa s každým oslovuje iba súdruh sem, súdruh tam, samé Česť práci, televízory na poradovník, dve pracujúce ženy (babka a matka) nemajú pár korún ani na sandále a lacné tričko pre deti, dokonca ani na mlieko... jednoducho množstvo nepravdivých hlúpostí. Mladé herečky sú výborné. A tie staršie... asi tiež, až na tie príšerné(!!) paruky, čo im navliekli na hlavy, hrôza. Sú oblečené v rovnakých šatách, v ktorých sú v práci, aj varia, či upratujú. Fízel z obvodného oddelenia nerieši "ukradnuté kompóty a bicykle z pivníc", ale doslova štátne a kriminálne záležitosti...no to istotne...
A podľa mojich 148
Treba zbrojiť, aby(!!) nás nenapadlo a aby nám nezabralo ani tých 15% územia. Doslova ani meter nášho územia. Rus už pri náznaku agresie musí(!!!) dostať poriadnu po hube, to jediné na neho platí.
No a...? Práve Ukrajina a náš vzťah k nej nás posunul na perifériu Európy, bolševik. Fico síce chodí na (sem tam) nejaké stretnutia EU, ale v podstate sa tam "iba tak poneviera", a to úplne sám!! Nikto(!!!) sa ku nemu nehlási. Ty bolševik, dokážeš to pochopiť tým svojim kremeľským mozočkom?
Prestaňte s tými bolševickými drístami, OK? Aké prehráva? UA je mnohonásobne slabší súper a Rusko zvládlo zabrať iba (!!!) 15% jej územia. Aj to za cenu neuveriteľných strát na ľudských životoch a na vojenskej technike.
Rusko nesúhlasí. To Putin(!!) súhlasí. Až ďaleko, ďaleko.... potom je akési Rusko
Ale o nádor ktory, podla Kotlara, vznika v kazdom zaockovanom 😄😄
A pretoze ide o uplne inu formu virusu, na poliovirus ockovanie takmer 100% zabera, nie na chripku a jej varianty. Tak ako olej pomoze prevodovke aby sa nezadrela, ale nemusi pomoct pri peceni, aby sa jedlo nepripalilo.
To ste vy, sudruh Zilinka?
Covid je vlastne ista forma virusu podobneho chripke. A ta napada ludstvo uz tisicky rokov. Vie velmi rychlo mutovat a v pozmenenrj forme napadne aj zaockovanu osobu. Priebeh choroby je jednoznacne miernejsi. Zatial co obrna je vyvolana poliovirusom, ktory napada miechu a vyvolava ochrnutie, svalove krce...apod. Takze nemiesaj laskavo jablka s hruskami. Ty aj ten tvoj "odbornik", ktoreho tu citujes.
Takze Kotlar odkazal Pellemu, ze nech sa nemiesa do jeho prace, kedze je laik a nerozumie tomu. Vzapati vsak vyzval "najvacsieho odbornika" sudruha Žilinku, aby konal v ramci prokuratury. Skvele!! Zda sa, ze zmena genofondu smerom k sialenstvu sa uz zacina prejavovat.
Vela ludi ma skor problem ako pribrat. A im ziadne rady nikto nedava. Tym obeznym pritom staci iba jedno...nezrat.
Takze Tabáček vlastne klamal, ked hovorila, ze si "prisla do divadla oddychnut". Nie, prisla tam iba na niekolko minut s jasnym cielom, vyprovokovat roztrzku. A tu pritomni bolsevici sa jej zastavaju. Pekne...
Odporúčame