Ze by kvoli vojne?
Nauc sa zemepis, komsomolec. Svedi maju "kontaktne" ostrovy v "ruskom pasme". Lotyssko priamo(!) s Russkom susedi. Ale Litva "iba" s vysunutym uzemim Russka v Kaliningrade. Budicek, sudruh bolsevik.
Briti maju 225 hlavic, ale nosice(americkej vyroby) su iba na ponorkach a lietadlach. Francuzi maju 290 hlavic a z financneho hladiska vyradili pozemne nosice. Takze tiez iba ponorky a lietadla. Ako chce Macron s tym svojim "arzenalom" vytvorit "dazdnik" nad EU proti 6000 hlavic russkej zberby? Netreba klamat. Bez US nemame sancu.
Sudruh Putin, preco vam vadi Ukrajina ako "kontaktna hranica" s NATO, ked priamo(!!) susedite s krajinami v NATO, ako je Norsko, Finsko, Svedsko, pobaltske krajiny, Polsko, Turecko... ? "Jedna UA hore dole", to akosi nechapem...🙄
😄😄👍👍 P.S. samozrejme som tomu rozumel, ale...sranda musi byt😄
Laureat Nobelovej ceny spomenul ukrajinske jadrove zbrane, ktore odovzdali Rusom za istotu nemennosti hranic. V podstate ma pravdu a Russov nemoze nic ospravedlnit, ale... Hrube pocty ukazuju , ze Russi maju cca 6000 hlavic. Z toho az 1900 mala na svojom uzemi UA! A opat ale... Vsetky(!!) hlavice boli operativne riadene z Kremla, takze boli de fakto v ruskych rukach, nie v ukrajinskych. US ich ma 5500. UK 225, ale iba na ponorkach a ako letecke strely. Vsetky(!) nosice su americkej vyroby. Iba Frantici maju svojich 290 hlavic, ale pre financnu narocnost sa zbavili pozemnych nosicov. Takze tiez iba ponorky a lietadla. S tymto "mnozstvom" jadrovy dazdnik proti Rusakom spravia tazko. Iba silne Macronove reci.
? Napis to este raz a poriadne. To nema hlavu patu
V demokracii ano, u bolsevikov nie. Comu nerozumiete s prirovnanim s Heydrichom?
Sudruhovia, ktori tu ospevuju Kaliho akosi nechapu, ze ak odideme z EU a eurozony, tak nasa "rublo koruna" bude mat o niekolko dni taky kurz, ze realne dochodky budu na urovni dnesnych 100- 200€ a platy o smiesnu sumu vyssie. Este sa vam pacia slova sudruha Kaliho ml a Uhrika s Blahom, komsomolci?
Absurdne je, ze ziadne kratenie dochodkov(alebo platov) ani nemusi prist. To tito bolsevici to akosi nechapu. Odideme z EU a eurozony a nasa "rublo koruna" bude mat o niekolko dni taky kurz, ze realne dochodky budu na urovni dnesnych 100- 200€ a platy o smiesnu sumu vyssie. Este sa vam pacia slova sudruha Kaliho ml a Uhrika s Blahom, komsomolci?
Ja beriem radsej Rusku. Rusa si nechaj doma ty, aj so Simeckom.
Rano povedal Fico ze 2. Uz zrazu 7? Akosi vam to narasta, komsomolci, ako slovensky statny dlh.
Reinhard Heydrich sa vyjadril k rakuskemu anschlusu a zabratiu ceskoslovenskeho pohranicia ako o spravnom cine, pretoze Tretia Risa je spolehlivejsia a doveryhodnejsia ako Britania a Francuzsko.
Comu nerozumiete? Mate problemy pochopit text ako pan Beneš a premier Hodža?
A ty kricis ako, bolsevicky kolaborant? Proslovensky?
A ty ako, bolsevik? Uz mas vyhliadnutu zemljanku za Uralom, alebo si vykopes novu?
Co konkretne(!) bolo z toho tupe, neznalostne hlupe, vymyslene a najma klamlive? Vyjadri sa, bolsevik.
Ale nie ruská(!!!), a to je dolezite. Ty ako bolsevicky kolaborant tomu ale aj tak nerozumies.
Clanok treba docitat az do konca. Potom by si sa nemusel pytat.
Strasia tu Babisom, ale to co hovori znie rozumne, viacej ako dristy sudruha Fialu.
Odporúčame