Európa zvažuje vojakov pre Ukrajinu. Drvia ju dva americké mlynské kamene
Kristušá, bolševici proruskí, čo to tu všetci trepete o vyslaní vojakov EU na Ukrajinu?? Samé hlúposti, čo diskusný príspevok to somarina, komsomolská, ako keby je v Kremľu napísali. Ide (skôr pôjde) iba(!!) o mierové sily, ktoré by boli nasadené na nárazníkovej línii medzi Ukrajincami a ruskou čvargou. A to až po(!!!) uzavretí mierových dohôd. Jasné, bolševici?? Žiadni vojaci zapojení do súčasných bojov a niekde do zákopov. Jasné, bolševici?? Otrasné aká mohutná bolševická, kolaborantská banda doslova zahltila Slovensko, koľko proruských tupcov je tu medzi nami.