Vie strielat z brokovnice. A to je dokonca olympijsky sport😃😃
Vie strielat z brokovnice. A to je dokonca olympijsky sport😃😃
Ze vraj davame dve percenta na obranu. 😄 Takymto podobnym sposobom mozeme kludne slubit aj 5, alebo 6%. Ved 90% z tych akoze "armadnych penazi" ide aj tak na nemocnice, dialnice, mosty a ine statne stavby, ktore nasi papalasi vykazuju ako "vojensky potrebne".
Tak ak som, podla sudruha politologa, odporca LGBTI a nekontrolovanej migracnej vlny nabudych bujakov zo strednej Afriky a arabskych chlapcov s utocnymi nozmi, tak som "krajny praviciar", inak povedane fasista? Čudné...
Ano, je vas tu vela takychto hlupakov
Nic take netvrdim, iba to ze v sucasnej situacii nevyriesia nic. Opat ti co vyhraju (ci to bude PS, alebo Smer) nebudu mat pravdepodobne viacej hlasov ako 78-79..? A situacia sa bude opakovat.
Ked Semaforovič hodi Tarabu a Sminkovicovu cez palubu, ti dvaja sa vratia do parlamentu a vytlacia von dvoch nahradnikov z "originalnej" SNS. Takze uz mu v parlamente neostane nikto, iba on sam. A ti dvaja vyhodeni exministri istotne nebudu poslusne hlasovat s koaliciou tak ako si to Fico predstavuje. Neviem ci si to ti pajaci dobre premysleli.
Predcasne volby ...a...? Nic sa tym nevyriesi. Stale to vychadza na nerozhodny vysledok, plus minus par hlasov nad 75ku. A po case sa opat zacnu zrat.
Nie, nepoužijú. Ako vravím "možno" proti Tajvanu, pretože aj ten je vlastne čínsky, takže je to ich interná záležitosť. Čína je preto tak dobre vyzbrojená, pretože nechce zažiť to poníženie a útlak, ktorý zažili od Japoncov za 2WW. A to zbrojenie? Aj tam vlastne zistili, že sa dá na tom krásne zbohatnúť. Vývojom a následným predajom zbraní.
Žil som (pracovne) v Rusku vyše roka (Petrohrad, Moskva, Saratov, Volgograd...)a viem že Rusi sú zákerní, povýšeneckí, arogantní a neuveriteľne namyslení ľudia. Sú naozaj(!!!) presvedčení, že sú vyvolení a naviac chudáčikovia, ktorí trpia za to, že chcú všetkým(!!) "iba pomáhať". Názory o akomsi "veľkom slovanskom bratovi" si tu všetci strčte za klobúk. Oni sa z toho(z nás) iba smejú a nejaké drísty o všeslovanskej súdržnosti nemajú ani v päte. Absolútne(!!!) neuznávajú žiadne(!!!) menšie národy, ale iba a iba USA. Čínu vlastne neuznávajú tiež, ale sú na nej ekonomicky závislí...tak reku..čo už. Takže, takúto rétoriku si úplne zaslúžia. Amen!
Nebuď naivný (a to som povedal mierne). Rusku sa nikdy(!!) v ničom(!!!) nedá veriť!! Tie drísty o tom, akí to sú chudáčikovia, ako ich nikto nemá rád, ako sa musia iba brániť proti všetkým, ako sú vo všetkom nevinne...si strč za klobúk, komsomolec.
Čo má to, čo som napísal s mojimi silne protirusskými názormi a protibolševickému presvedčeniu? Som Európan, a tak sa aj cítim. A o našom, európskom osude, kde patrí aj Ukrajina, by sme mali predovšetkým rozhodovať my. A nie akási russká čvarga. A Amíci? Čiastočne robia dobre, pretože naše (európske) prebyrokratizované vedenie už potrebovalo dostať poriadnu facku, aby sa zobudilo. A to je všetko, komsomolci, akosi ste sa zle zobudili a ešte neprebrali...
Summit v Paríži sa skončil bez konkrétneho vyhlásenia, pretože lídri sa nedohodli.... Takže sa iba potvrdilo to, čo verejne prehlasujú predstavitelia USA a prezident Trump. Európa (a to sme preboha my všetci!!) pokiaľ sa včas nespamätá, tak skončí niekde v rohu. Iba samé prázdne drísty o green dealu, inklúzii, lesbách a gayoch, o chudákoch migrantoch, ktorých musíme s láskou prichýliť...
Je tam ista odlisnost. V Tretej risi poslali oponenta do koncentraku niekde v Europe, alebo ho zastrelili, vo fasistickom Rusku ho poslu do gulagu na Sibir, alebo ho vyhodia z okna.
Bravo Europa. Takto sa ma hovorit s tou ruskou čvargou, čo si uzurpovala pravo hovorit v mene celej Ruskej federacie. Miliony ludii ich krajiny, najma ti za Uralom, chcu mier. Tamtí kremelski blúznivci im chystajú úpadok, v horšom prípade vojnu. .....nie je tak, bolševička? 😃
Starmen tvrdi, ze iba zaruka USA zabezpeci, aby sa vojna na UA nevratila. Ale to iste malo predsa zabezpecit "Budapestianske memorandum" z 1994, ktore ratifikovali spolu s Rusmi aj USA a UK(Boris Jeľcin, americký prezident Bill Clinton a britský premiér John Major). Potvrdilo sa, ze Rusom sa nikdy(!!) neda verit.
Hmmm.. Russi "tahaju na Kyjev" uz treti rok. Akosi to maju pridaleko.
Jasne...😃takze aj skok do hlbiny
O ziadne prezitie nebojuje, neradujme sa (my normalni 😃). Ziadne predcasne nebudu, iba normalne, o tri roky. A potom ...? Opatovne vitazstvo cerveno hnedej koalicie a dalsie styri roky. A tak dalej a tak dalej smerom do Ruska.
Odporúčame