A ty, komsomolec, rovno z ruskeho duba. A priamo na svoju bolsevicku hlavu.
A ty, komsomolec, rovno z ruskeho duba. A priamo na svoju bolsevicku hlavu.
Ani Hlinkova garda...
Zelensky nieco zapricinil!!?? To je neuveritelne co tu vy, bolsevicka svoloč a prokremelski kolaboranti dokazete vypotit!!! Takze nie ruski fasisti, ale Zelensky a Ukrajinci. Ze vam nie je hanba, banda jedna proruska!!!
Ako vidim nie len ty, komsomolec. Ale je vas tu ako maku, bolsevici. Podla mnozstva kladnych lajkov, ktore ti dalsi prokremelski kolaboranti praskaju. Neskutocne, Slovac, kam smerujes? Asi za Ural, rovno do zemljanky.
Sa zobud. Cital si to co napisal, ty bolsevik? On opisuje ako hrdinsky bojuju o svoju nezavislost a ako my by sme sa za tri dni zosypali. A ty, komsomolec tu opisujes aki su hlupaci a tesis sa z toho ze zaniknu. Neskutocne ako tu vystraja proruska kolaborantska svoloč. Fuj, hanba!!!
A potom si sa zobudil a ruku si mal v nočníku.
Takže ešte 10% ostáva.
Nikde inde sa nacisticky vodca a vojnovy zlocinec Putin nemoze ukazat, ako v diktatorskych krajinach, ako napr Saudska Arabia.
Ved o to ide, komsomolec. Aby o Europe nerozhodoval stryko Sam spoza mlaky a aby sme sa vedeli postavit aj proti nacistom z Kremla, tvojim kamosom.
Takže Fico opäť na výslní, pretože červeno hnedá koalícia zrejme zvíťazí.
Otvorenie zrejme niekedy bude, ale odloží sa ihneď po ďalšom zahorení hradu vďaka našim spoluobčanom.
A to bolo ktoré? Ty ho poznáš?
Ale veď on nič "nehejtoval". Iba pripomenul, že rodičia by mali tej školáčke (aj rodičia všetkým deťom) vysvetliť pravidlo, že keď vstupuješ na prechod, alebo už aj na ňom si musíš byť stále obozretný. Najmä deťom, čo majú na ušiach slúchadlá a...svet gombička. A áno... vinník je ten vodič. Súhlas. Ale...ich dcéra(!!) by bola mŕtva, takže "čo tam už po nejakom vinníkovi".
Keď si na hlavnej, tak samozrejme nemusíš na každej križovatke zastaviť a "dobre sa ubezpečiť či fakt môžem prejsť", to po tebe nikto nechce. Ale to čo naozaj musíš(!), aj podľa zákona(vyhlášky), je sledovať pozorne(!) situáciu v cestnej premávke. A to nie len pred sebou, ale aj za sebou. Takže by si mal sledovať pri príchode ku každej(!) križovatke, či sa z vedľajšej niekto do nej doslova nerúti a či ten ktorý sa blíži aj naozaj(!) zastavil. Žiaľbohu, ale je to tak.
Joj..už prestaň vyrývať. Rosomák ti to úplne jasne a zrozumiteľne vysvetlil. A má úplnú pravdu. Niet k tomu (k nemu) čo dodať, ale ty si melieš svoju...
Nerozčuľuj sa. V podstate má pravdu. Na Slovensku treba už od detí (a žiaľbohu aj u starých ľudí) vštepovať pravidlo, že aj keď si na prechode, nič to neznamená. A dobre opísal, ako sa reálne(!!) majú chovať...."pockat, kym bud vsetci uplne zastavia, alebo uplne zmiznu"... Platí to aj pre mladších vodičov, aby si uvedomili, že cintoríny sú plné vodičov, ktorí boli na hlavnej a boli presvedčení, že ten z vedľajšej zastaví...
Stačí aspoň na jeden rok. Pokuta u týchto "mačov" neznamená nič.
Včera som išiel do Billy a chcel som si kúpiť jahodový jogurt. Aké bolo moje prekvapenie, keď som doma zistil, že som si kúpil malinový..... Že to vôbec nesúvisí s článkom? Nič to, ani ten tvoj príspevok nie.
Drahi komsomolci a bolsevici, ktori tu jasate nad jeho (protieuropskym) prejavom a nadavate na europskych lidrov. Kallasova, norsky premier a dalsi europski lidri nevycitali Vancemu jeho kritiku slobody slova v EU, ale to, ze o nej hovoril na bezpecnostnej konferencii!!! Pricom sa vobec ani len nezmienil o hlavnych bezpecnostnych hrozbach...Ruska a Cine. Je to falosne a pokrytecke. Ako keby na konferencii o ochrane vtakov hovoril o sposobe pecenia rožkov (aj keby mal hned pravdu). Ale...vy si to zrejme aj tak nedate vysvetlit. Hlavne ze car báťuška Putin je super, no nie? 😀
Drahy komsomolec a tvoji sudruhovia, ktori ti tu praskaju kladne lajky. Kallasova, norsky premier a dalsi europski lidri nevycitali Vancemu jeho kritiku slobody slova v EU, ale to, ze o nej hovoril na bezpecnostnej konferencii. Pricom sa vobec ani len nezmienil o hlavnych bezpecnostnych hrozbach...Ruska a Cine. Je to falosne a pokrytecke. Ako keby na konferencii o ochrane vtakov hovoril o sposobe pecenia rožkov. Ale....vas bolsevikov to aj tak nezaujima, co tu vypisujem. Nezaujima a ani tomu nerozumiete. Hlavne ze Putin je super, no nie?😀
Odporúčame