To čo máš za pochody v hlave, jedna myšlienka odporuje druhej. Nemávaš občas nejaké záchvaty? Môže to byť nebezpečné. Pre teba aj pre tvoje okolie.
To čo máš za pochody v hlave, jedna myšlienka odporuje druhej. Nemávaš občas nejaké záchvaty? Môže to byť nebezpečné. Pre teba aj pre tvoje okolie.
Konečne normálna a správna reakcia polície.
To je vec odborov. Silných odborov. A ty ako, pracuješ vo firme kde máte aj odbory? Keď áno, snažte sa aj vy. Keď nie, tak máš smolu. Makaj ako na panskom. A keď pracuješ sám na seba...tak sa tu zbytočne ani nevypisuj.
No a...? Tri štyri ulice z hociktorého mesta vôbec nič neznamenajú. V USA je obrovské množstvo krásnych miest, prírody, pláží, fariem, malých mestečiek a dedín. To čo tu ukazuješ ty, komsomolec, nájdeš v hociktorom meste na svete. Ale.... v tvojom ospevovanom Rusku takto a horšie vyzerá väčšina. A to nehovoríme o úrovni života ľudí. Možno okrem pár vyvolených v Moskve.
Akosi ti uslo, ze najviac sa "kupe v riekach krvi" ich mensina v Donbase. Ti, ktorych ruski molodci chceli ochranovat. Teraz ta oblast vyzera totalne znicena ako Berlin, Hamburg alebo Drazdany v 1945. Tak to im naozaj velmi dobre pomohli.
Zaujimave, ze sa neozval ani jeden(!!!) akoze poskodeny, zbity, ci dokopany. Vsetky "tzv incidenty" opisovali iba novinari a policia o tom nevedela. To spustilo kampan novinarov, ze su neschopni, najma po rozpusteni NAKA. Z toho vsetkeho skor vyplyva, ze ta tzv "terorizujuca maskovana banda" su byvali prislusnici NAKA a tzv nahravky "prepadov" su iba ich fejkove videa.
"Automobilky sú kľúčovými zamestnávateľmi, najmä v menej rozvinutých regiónoch Slovenska."..???!!! Coze? To akoze naozaj, to si robite srandu?
Keď sa Lenin "pobral na večnosť" tak nastal mocenský boj medzi Trockým a Stalinom. No a Gruzínec mal "viacej pary".
Aj Nemci nazývali atentát na Heydricha česko-slovenským komandom terorizmom. Cítiš ten rozdiel, komsomolec?
Keď Anglicko vyslalo česko-slovenské komando zabiť Heydricha tak ver mi, že nikto nehovoril NO NO NO. Iba Nemci ich označili za teroristov. Chápeš ten rozdiel? Ty aj týpkovia komsomolci, ktorí ti pod tvoj úžasný príspevok práskajú kladné lajky.
Sama vyskočí z okna.
Toho v Mexiku zabil agent NKVD, roztrieštil mu hlavu horolezeckým cepínom. Agenti NKVD zabili v Mníchove aj Stepana Banderu.
To boli mafianske skupiny, ktore si "vyznacovali teritorium". Toto je nieco ineho. Su to akcie proti agresorovi a okupantovi. Nieco ako atentat na Heydricha cesko-slovenskou skupinou, ktoru Nemci tiez oznacovali za teroristy.
Cierny "humor" pritom je, ze ruska fasisticka banda vtrhla na UA s cielom chranit(!!!!!) svoju narodnostnu mensinu na Donbase, ktora vraj neuveritelne(!!) trpela. Vysledkom tejto "operacie" su ale ich totalne znicene mesta, ktore sa podobaju na zbombardovany Hamburg, Berlin a Drazdany v 1945. Ze vraj osloboditelia...😀😀👍👍
Ked sa clovek zamysli nad poslednymi akciami UA tajnej sluzby v "hlbokom ruskom tyle" proti vysoko postavenym typkom, tak neviem neviem ci ma Ficko kludne spanie?
Myslím, že to myslel ironicky.
Neskutočné drísty zodpovedných inštitúcií, typu "prípadu venujeme (maximálnu(!!) pozornosť", "nemôžeme zasiahnuť pokiaľ...". Pokiaľ čo?
Je až neskutočné, koľko sa tu vyrojilo proruských kolaborantov, ktorí sa zastávajú ruskej agresie voči susedovi, ktorí zľahčujú vraždenie ukrajinských vojakov ruskou okupačnou bandou. Keby k nám, opäť ako v 68., prišli odporní Rusáci na "vrelú návštevu" so státisíckami mongoloidných príslušníkov svojej federácie, tak by ich vítali chlebom, soľou a kvetmi. Fuj!!! (Bratříčku, nevzlykej, to nejsou bubáci, vždyť už jsi velikej, to jsou jen vojáci, přijeli v hranatých železných maringotkách.)
..."Zúfalí ochrankári a policajti"...Kristepane...normalene som sa rozplakal od dojatia, musim koncit, idem si po uterak.
Banda psychopatov, zialbohu umerna poctu psychologov, ktori by asi potrebovali sami pomoct. Zacina to uz na zakladnej skole, pokracuje na strednej zabijanim spoluziacok, dalej u agresivnych fízlov a blaznov v SBS a tak to ide az ku blaznom typu Blaha, Gaspar, Danko a konci najvacsim psychopatom v premierskom kresle. Takze ti fízli maju okolo seba dostatok vzorov.
Odporúčame