"Konflikt trvá kvôli ohrozeniu národnej bezpečnosti Ruska, ohrozeniu Rusov žijúcich na týchto územiach!!!!!!". Kristušá, čo tí Rusi nevymyslia. Tak oni išli "oslobodzovať" svojich ruských chudáčikov na Donbase a okolí, ale keď sa pozrie človek na tie ruiny, ktoré tam spravili, tak tie mestá a dediny vyzerajú ako Drážďany a Berlín s Hamburgom po bombardovaní v 1945.


