A Čechov je zasa o niečo menej.
A Čechov je zasa o niečo menej.
Presne tak...1-Borůvka, 2-Jeskyňka, 3-Píšťalka, 4-Madona(lekárnička), 5-Anička Zrzečka, 6-susedka Eva Rybárová... 😃
Eurobolševik, keď tak čítam tvoje príspevky, tak mám jednu otázočku. Nemávaš občas nejaké záchvaty? Môže to byť nebezpečné, pre teba, ale aj pre tvoje okolie. Mal by si s tým niečo robiť, napr odsťahovať sa spolu so súdruhmi Blahom, Ficom Gašparom alebo Smeforovičom nikde za Ural, vykopať si tam zemljanky a užívať si slobodu a blahobyt. Čo ty na to?
Eurobolševik, keď tak čítam tvoje príspevky, tak mám jednu otázočku. Nemávaš občas nejaké záchvaty? Môže to byť nebezpečné, pre teba, ale aj pre tvoje okolie. Mal by si s tým niečo robiť, napr odsťahovať sa spolu so súdruhmi Blahom, Ficom Gašparom alebo Smeforovičom nikde za Ural, vykopať si tam zemljanky a užívať si slobodu a blahobyt. Čo ty na to?
Eurobolševik, keď tak čítam tvoje príspevky, tak mám jednu otázočku. Nemávaš občas nejaké záchvaty? Môže to byť nebezpečné, pre teba, ale aj pre tvoje okolie. Mal by si s tým niečo robiť, napr odsťahovať sa spolu so súdruhmi Blahom, Ficom Gašparom alebo Smeforovičom nikde za Ural, vykopať si tam zemljanky a užívať si slobodu a blahobyt. Čo ty na to?
Eurobolševik, keď tak čítam tvoje príspevky, tak mám jednu otázočku. Nemávaš občas nejaké záchvaty? Môže to byť nebezpečné, pre teba, ale aj pre tvoje okolie. Mal by si s tým niečo robiť, napr odsťahovať sa spolu so súdruhmi Blahom, Ficom Gašparom alebo Smeforovičom nikde za Ural, vykopať si tam zemljanky a užívať si slobodu a blahobyt. Čo ty na to?
Seriál nie je určený pre náročných divákov, to je jasne. Na druhej strane prináša mimo hlavný vysielací čas určité oživenie. Dialogy jednoduché, niekedy až hlúpe, to je pravda, ale...čo by sme chceli. Niektoré pohľady na socializmus sú celkom pravdivé..."Tresku vám dnes radšej nedám pani, už sme do nej pridali vodu"🤣, vzťahy na pracovisku v škole, súdružka sem súdruh tam, česť práci, spartakiáda, sovietski pionieri...tak to bolo, otrasné. Aj to, že niektorí ľudia už na to "akosi zabudli". Ale niektoré veci sú totálne hlúposti, napr to aby nejaký fízel z obvodného oddelenia riešil(namiesto ukradnutého bicykla) odpočúvanie verejnej telefónnej búdky kvôli jednej učiteľke, ako aj jej výsluchy..trápne. Celkovo...naozaj veľmi pekné (a schopné) mladé herečky(radosť pozerať), ale..tie paruky starších herečiek aj niektorých mužov, tak to je naozaj hrôza. To komu napadlo?
Akceptujem...iba ten výraz "možno nasprostastá" je potrebné skrátiť a vynechať slovo "možno". Ok?
Nejaký Mamulašvili ťa nemusí zaujímať, kolaborant. Ale ten nápad s presunom za Ural je vynikajúci. Zopár adeptov by sa našlo. Blaha, Fico, Blanár, Semaforovič, Gašpar (prvý aj druhý) a....a samozrejme ty a takí ako ty. Tých je tu nanešťastie pre túto krajinu stále ohromné množstvo. Zemljanky si vykopú raz dva, žiadny problém.
Súdruh Fico, prevrat chystal a pripravoval ten, kto sedel tri hodiny s agresorom a okupantom Putinom v Kremľu. Prestaňte tu drístať a vymýšľať si vaše bludy, ktoré vám veria iba vaši nasprostastí voliči. Aj to nie všetci.
Fico s Putinom nehovoril ani nehovori, iba sa mu pchal do jeho imperatorskeho zadku. Rovnako aj Ficovi prisluhovaci Blaha, Gaspar, Blanar, Danko... Takze ano, Trump s nim moze hovorit(!), pretoze jemu sa do zadku bude naopak pchat cely Kremel.
Fico je psychopat, ale...aj tak tam mali ist. Nebolo to od nich spravne rozhodnutie. Tu zrejme ani niet dobre riesenie a dobra cesta pre Slovensko. Fico, potom magor Matovic a opat magor Fico. A tato opozicia... dalsi magori. Strasna predstava kam sa to uberame. Zrejme viac a viac do ciernej ruskej diery, z ktorej sa dlhe roky nevyhrabeme.
Posledna veta sa hodi presne na teba. Ano..strasia jednoduchych(!!) ludi, ku ktorym sa radis aj ty a tebe podobni volici Smeru a Semaforovica.
Trápni šašovia.
Ale o tom clanok nie je, alebo ano?
Pravdu hovoris 👍
Takze Gruzinec navstivil v r 2023 Slovensko a preto je podozrivy. Donieslo sa mi, ze aj stará Blašková navstivila v uvedenom roku Slovensko. Istotne v tom ma tiez prsty!!!
Pilsner Urquell istotne nepatrí medzi najstaršie piva na svete a samotný pivovar je skôr z tých mladších, z roku 1842. Medzi najstaršie pivovary a značky piva patrí napr rakovnický Bakalář z roku 1454. Medzi "stariny" patrí dokonca aj slovenský(skôr nemecký) pivovar vo Vyhniach s pivom Steiger od roku 1492.
To ako sa staraju mozes vidiet na fotografiach znicenych miest v oblasti Donbasu, ktorym "prisli na pomoc". Vacsina z nich teraz vyzera ako Berlin, Hamburg, alebo Drazdany v 1945.
Odporúčame