Ale sa vás tu vyrojilo, proruskí kolaboranti. Aj keď...možno vás až toľko nie je. Máte iba niekoľko rôznych nickov a IP adries. A vypisujete a vypisujete tie svoje bláboly a hlúposti. Len píšte, bolševici, len píšte....
Ale sa vás tu vyrojilo, proruskí kolaboranti. Aj keď...možno vás až toľko nie je. Máte iba niekoľko rôznych nickov a IP adries. A vypisujete a vypisujete tie svoje bláboly a hlúposti. Len píšte, bolševici, len píšte....
Aj teraz je velmi vela dobrych hercov. A samozrejme tí, ktorych si spomenul, aj cely rad tych, co si nespomenul, boli istotne vynikajuci, ale....hrali v ere komunistickeho rezimu a nejake "vyskakovanie" si dovolit nemohli. To predsa nemozes porovnavat. To akoze maju "drzat hubu a krok" aj dnes? Aby boli sudruhovia zo Smeru a zmalovana sudruzka z "hnedej" ministrany Šminkovičová spokojna?
Takychto "stiahnuti" uz v dejinach USA bolo velmi vela. Pri naslednom "navratu" do miesta odkial boli "stiahnuti" ich prislo niekolko razy viacej
To pred Havlom spieval aj John Lennon pred tym, nez ho zastrelil vysinuty maniak.
Bolsevik nie je nadavka. Je to oznacenie prislusnika dnesnych obdivovatelov Ruska a jeho komunisticko Stalinistickej minulosti. Ku takymto patri napr sudruh Blaha, sudruh Fico a vela ich obdivovatelov. Tato vrstva ludi, bolsevici, naopak priamo vulgarne napada "druhu stranu". Prezidentku doslova najodpornejsimi vyrazmi. Na takejto "manifestacii" vladnucej strany sudruzka bolsicka z europarlamentu dokonce tvrdila, ze "nic nepocula". Takze...to su nadavky(!!) sudruzka odbornicka. A od tej slusnosti, ako tvrdite, ma najdalej vas sudruh bolsevik Fico, a to doslova v kazdom(!!!) svojom prispevku a da sa povedat v kazdej(!!) vete, ci vyrazu tvare. Ten uz na to, co je to slusnost davno zabudol.
Preco bol zruseny trest smrti?
Ked je bezprostredne ohrozeny chod fabriky, tak robotnici, technici aj manazeri maju plne pravo na odpor. Na verejnu vyzvu aj na strajk. To iste plati pre vodicov a udrzbu v dopravnych podnikoch, zelezniciarov, pilotov, letusky, dispecerov...atd, atd. A podobne je to aj s hercami. Maju plne pravo(!!!!) na verejny odpor voci tym, ktori im brania v svobodnom vykonavani ich povolania. Svobodnom!!!! Ked to nechapes, bolsevik, tak je mi ta luto.
Hmmm...vies, ale "čosi" mi hovori, ze naivny si ty a poriadne. To co ti bolsevicki kolaboranti rozohrali, je iba vopred pripravena a zinscenovana provokacia, kde sa "chudacikovia" zahraju na ohrozenych. Pricom to ONI(!!!!) ohrozuju fungovanie a najma smerovanie(!!) krajiny do narucia (skor do zadku) Ruska. To ONI(!!!) besprostredne ohrozuju bezpecnost krajiny a na NICH(!!!) by mala byt zvolana bezpecnostna rada. Takze tu je to tvoje"čosi". A ked to nechapes, bolsevik, tak ....ti prajem pekny den. A to je asi tak vsetko.
"Čosi(!!) tam musí byť".... Co je to "čosi"?
Neskutocna nasminkovana hlupana. Dokedy(???!!!) bude tato babizňa otravovat slovensku kulturu?
V Britanii, kde maju po starocia rozvinutu demokraciu, je uplne bezne, ze premier zo strany ktora vyhrala volby jednoducho odstupi, ked s nim nie su spokojni a nezvlada to. A nahradi ho niekto iny z tej istej vitaznej strany. A to niekedy aj viackrat za volebne obdobie. Dokazes to pochopit, ty bolsevik?
Napisal si tam neovereny nazor, skor blud, ktory si povysil na fakt, ktory bol skor "fuck". A takyto blud dodava dalsie presvedcenie Ficovym hlupakom, ze maju pravdu a ze vsetko je tak, ako ma byt.
Ficova banda nas viac a viac vedie do bezodnej russkej diery, z ktorej sa tazko vyhrabeme. Bolsevika Fica dokonca vyskrtli z diskusie v Davose. Hanba, neskutocna hanba. Na Zapade je odpisany, len treba verit, ze neodpisali cele Slovensko. No a na Vychode? Tam ho maju za rohozku na cistenie topanok, uboziak.
Vladimir Iljič a vyhlasenie 150 psychiatrov so zaverom, ze Fico je magor pre teba, bolsevik, nic neznamena?😀
Prave...od Britov by sme sa mali velmi, velmi ucit, ako sa robi a udrziava demokracia!! To vy, bolsevici a kolaboranti nikdy nepochopite. Ano, Matovic byl naozaj priserny exot a hlavny vinik, ktory moze za Fickov navrat. Ale...drzal sa zasad EU a NATO a netahal nas do bezodnej russkej diery.
Prve dojmy...Velmi pekné a dobre hrajúce mlade herecky. Slovensko ma byt na co pysne. Priserne paruky starsich hereciek. Otrasne ucesy mladych hercov, takto mladi chalani nevyzerali, a ta paruka toho kamionistu...strasne. Aj najmensie problemy, zapletky, riesia postavy velmi komplikovane, je vidiet ako sa umelo natahuje cas serialu. Inak...celkom dobre.
V Britanii je uplne bezne, ze premier zo strany ktora vyhrala volby jednoducho odstupi, ked s nim nie su spokojni a nezvlada to. A nahradi ho niekto iny z tej istej vitaznej strany. A to niekedy aj viackrat za volebne obdobie. Dokazes to pochopit, ty bolsevik?
Kristepane to sú drísty...."precízne riadená operácia"... Ej, Šutaj Šutaj.
Bol by si velmi prekvapeny
Aj v Britanii zacinaju mat najvacsi problem s Afgancami.
Odporúčame