S tým čo povedal sa dá iba súhlasiť. Jediní, ktorý 2% limit dodržujú a vysoko prekračujú sú Poliaci. A my naokolo plačeme, že je to veľa. A pritom napríklad taký Alžír, alebo Maroko dávajú na obranu až 10%!!!
S tým čo povedal sa dá iba súhlasiť. Jediní, ktorý 2% limit dodržujú a vysoko prekračujú sú Poliaci. A my naokolo plačeme, že je to veľa. A pritom napríklad taký Alžír, alebo Maroko dávajú na obranu až 10%!!!
"Západ pripravuje pre Kyjev „pekný Mníchov“. Rusko vojensky vyhráva a udrží si všetky územia"...Kristusa, o com to ten zufalec drísta? Aky Mnichov, co to trepe? Ani slovo o tom, ze to fasisticke Russko(!!!!) prepadlo suverenny a slabsi stat v susedstve. Ako si on, velky sudruh, predstavuje ten svoj mier, o ktorom neustale rozprava kadial chodi? Nie ako Mnichov, ale ako akusi spravodlivu a najma v jeho ociach a ociach sudruha Blahu "bratsku"(!!!!) zmluvu dvoch spriatelenych narodov, ktorym Zapad iba ublizuje? Boze moj, to je trkvas....
Ceaušesku.....nakoniec Orbán a Fico s Blahom ako čerešničky na torte
Takze ako sme sa dozvedeli "Syrcania cakaju hlavne na inkluziu a inkluzivne zmeny". Este ze tak.
Zato ty vies vsetko. Odbornik na Stredny vychod. V Syrii dlhe roky vedla seba v klude zili Arabi, Kurdi, Arméni, Asýrčania, Turci, kresťania či šiitski alaviti. A az od 2011 tam prepukla občianska vojna, ktorú viedli "naozaj mierovi povstalci" sčasti z radov domáceho obyvateľstva a zahranicia.
To bolo okolo roku 2000 a ako pisem, este pred nastupom boja "demokratickych sil" Islamskeho statu. Ked niecomu nerozumies, tak sa k tomu radsej nevyjadruj...
Za vlady toho "tyrana" este pred zasahom "demokratickych sil" (ktori neskor zalozili Islamsky stat), bola Syria celkom v pohode. Susedkina dcera tam studovala v Damasku na Univerzite arabstinu a historiu Stredneho vychodu. Bolo tam aj plno krestanskych kostolov, ona sa po meste bezne pohybovala v minisukni, nikde neregistrovala ziadne represie , nikto jej nerezal hlavu, nikto nenicil vzacne kulturne historicke pamiatky. Teraz, ked je "tyran" prec, nastane pre vsetkych Syrcanov a najma Syrcanky(!!) raj na Zemi a vsetci zaziju iba svetle zajtrajsky. Amen.
Lepsi je pre takych Dr Grünstein a jeho klystyry s vyplachom zaludka. Tak ako vo Svejkovi. Vylieci vsetkych simulantov.
Boze moj, to myslis vazne? Naozaj? To akoze nejaky Jakut zo zemljanky kdesi za Uralom, ktory ma problem co do huby sa zaujima o nejaku Siriu? A najaky Ivan Sergejevic v kaviarnicke kdesi v Peterburgu? Tak ten ju nema taktiez ani v pate.
Aj to ti Smeracki chytraci "sikovne" poriesili. PN ky budu moct vypisovat iba(!!) statom urceni lekari.
Tym pomoze Dr Grünstein a jeho klystyry s vyplachom zaludka. Tak ako vo Svejkovi. Vylieci vsetkych simulantov.😃
Na pánske!!!! A pekne do rytmu...
"Cigan, ukaz tomu chrapunovi, ako sa ma robit na panskom"!!
Huliak hulí do kvetinaca a zistuje, ci kvet rychlejsie rastie. Siet 5G pride na rad az neskor.
Este ostava Dr Grünstein, klystyr a vyplach zaludka. Tak ako vo Svejkovi. Vyliecil vsetkych simulantov 😃😃
Radsej budem dnes aktivny, ako zajtra radioaktivny....😃
Pravdu mas, slovenska deva. Nech idu lekari do ri*ti. Liecit ta bude iba Dr Grünstein pomocou klystiru a pravidelnym vyplachom zaludka. Ako vo Svejkovi. Prestanes konecne simulovat a budes zdrava ako repa. Tak sa to ma robit, do psej matere!!! 😃😃
Zisti si to, nie je to az take tazke. A tych 60 € hrubeho je iba vladna propaganda, ktoru tu omielaju stale dookola.
Fico, prestan uz do ri*ti konecne klamat. Ty, ty, ty, prestan do ri*ti klamat. Skodis tejto krajine.
Ja sa vytesujem? Demokracia zapadneho typu? Velky omyl? .... Je uplne jasne, ze v islamskej krajine ziadna demokracia byt nemoze, tak ma tu nepoucuj.
Ja som nepisal o tom, ze tam nastane este vacsi bordel, aky tam bol. Podobne ako v Libyi a spol...To je viac menej jasne. Ale iba to, ze pevne desatrocia zakoreneny rezim padol v priebehu niekolkych dni.
Odporúčame